Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24-26 év közötti férfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-26 év közötti férfiak mit várnak el egy nőtől?

Figyelt kérdés
Gondolom már megkomolyodtak addigra.
2012. dec. 24. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

húde be van ez szűkítve :) 24-25 évesek...


Amúgy meg miért kéne megkomolyodni?

Mi jelent nálad az h megkomolyodni??


hogy dolgozni, hazamenni főzni mosni takarítani gyereket nevelni, karácsonyfát díszíteni az asszonnyal meg szilvalekvárt főzni??

2012. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 poiu ***** válasza:
Hogy nagyon jó legyen neki.
2012. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz megkomolyodás alatt? Hogy házasodni akar meg gyereket nemsokára? Mert ha így gondolod, csalódni fogsz. Ha tényleg komoly terveid vannak, 30 felett keresgélj.
2012. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az elején csupán annyit, hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok, mert én is el szoktam fogadni mindenkit úgy ahogy van, és tiszteletben tartom! Jól gondolod, a legtöbb pasi már megkomolyodik ilyen korra! Hogy ezeken felül mit várnék el? Hát talán még annyit, hogy meg lehessen beszélni vele mindent! Mindent!

Csak sajnos elég nehéz ilyen partnert találni...

Pedig de tudnék most is szeretni!

29 F

2012. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt sokan nem bírják elképzelni mit jelent az ha valaki képes komolyan gondolkodni. Na ez még azt jelenti hogy gyerekek vagytok. És egy darabig még azok is maradtok.

Ez nem azt jelenti, hogy házasságot tervez az ember, csak szimplán annyit, hogy tudja mikor hogyan kell viselkedni, reagálni bizonyos szituációkra. Vannak elképzelései a jövőjét illetően, s nem csak él a nagyvilágba. Tudja hogy mit(/kit) akar magának, s ezt igyekszik megvalósítani. Kb így lehetne leírni a "megkomolyodást".

Kérdező, sajnos ez a korosztály sem elég komoly, ebbe a kérdésben meg pláne. Természetesen akadnak kivételek, de nagyon ritka. Ugyanezt lehet elmondani a női hasonló korosztályról is.


S hogy én mit várok el egy nőtől? Nem sokat, természetesen azon felül ami az alapot képezi. (külsőre meg kell fogjon, különben lőttek a belső megismerésének) Hasonló (nem ugyanolyan, az unalmas) gondolkodású hölgyet keresek, hogy ne legyenek kínos csendben ücsörgések. Részletesebben privátban mesélek.

25F

2012. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gondolatom,hogy nagyon kis korkülönbség érdekel,a második meg az,hogy akkor te is e körül lehetsz,azért érdekel.Nem mindenki komolyodott meg enyi idős korára,én mondjuk már meg.Azt várom el,hogy ne legyen ribanc,meg sík h ülye se .Külsőre csak annyit,hogy összességében be jöjön,ami nem annyira nagy szám,tekintve,hogy tudom,a szépség múlandó de a lélek örök(ez talán kicsit költőire sikeredett).Legyen rendes nem lusta nő,aki nem rest a takarításra,sajnos volt olyan barátnőm,aki nem akart takarítani.Mondja meg,ha valami nem tetszik neki,legyen őszinte.Más szerintem nincs is.Ja és hogy akarjon gysrekeket,én szeretnék 5-6 éven belül gyerekeket,de legalább 1et,összesen vagy 2 vagy 3at.
2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézem itt az elvárásokat. Nem vagyok csúnya (sőt elég szép vagyok, de egyáltalán nem ekörül forog az életem), takarítani, szépítgetni a környezetem kifejezetten szeretem. Szívesen is főzök, az érdeklődési köröm nem a csilivili cuccokra meg a plázákra korlátozódik, tehát még értelmeseket is lehet velem dumálni. De az exemnek nem voltam elég jó mégse és ez nagyon fájt. Ő pont 25 volt, mikor szakítottunk. Azzal indokolta, hogy elmúlt a szerelem a részéről. Ez aztán nagy "érettségre" vall ám...
2012. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!