Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is baj, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Szerintetek is baj, hogy egy lány idősebb egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel el szoktam menni sétálni. Múltkor megkérdeztem, hogy mi volt az első benyomása rólam. És azt mondta hogy rossz pont hogy idősebb vagyok...

fiú 15, én 18...


2012. dec. 22. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Eleve fiatalok vagytok mindketten a komoly párkapcsolatba... bár a mai világba. Idősebb korban nem számít, ha a nő az idősebb egyébként, csak ne ő hordja a nadrágot.
2012. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig az adott kor számít hogy mikor találkoznak.

A ti esetetekben a fiú 15 szinte gyerek még, a lány 18 már felnőtt. Így tényleg nagy a korkülönbség. Pedig csak 3 év.

Viszont ha a fiú 21 éves a lány 24 éves akkor nem nagy a korkülönbség.. Szóval tényleg nem mindegy mikor találkoznak.

2012. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az se probléma, ha ő hordja a nadrágot... ;)
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A lányok előbb érnek fejben is. 15 éves srác eléggé gyerekes viselkedésű míg egy 18 éves lány akár már az életét is kezdheti komolyabban tervezgetni.
2012. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tizenéveseknél sokat számít az biztos. Viszont 20 felett ebben már nincs ráció!
2012. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont tökéletes :D

15 vagyok, és szóba nem állnék fiatalabb csajjal, a 18 pont jó :)

2012. dec. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!