Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha igy csinalna, a baratotok az exevel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A baratommal tobb mint 4 honapja vagyok eggyut.Nagyon reg ismerjuk egymast, egy suliba jartunk.Ezelott neki volt egy csaja, aki nem engedte meg azt sem hogy koszonjon nekem.Eleg idegesito volt, mert azelott nagyon jo baratok voltunk.Most en jarok a pasival, egyaltalan nem vagyok feltekeny mert tudom, hogy szeret, es erzem de akkor megis, mit jelentsen az, hogy egy este olyan @nagyon@ havazodtak , hogy atestek minden bokron s hentergoztek a hoban.Nemreagaltam ra semmi, es nem is all modomban, de megis, ti mit szolnatok ehez az egeszhez???Egy nagypn picit azert rosszul esett...Koszonom.
2012. dec. 21. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy rosszul esett, de ez még nem jelent semmit.
2012. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mi történt akkor este. Akármit mond, azt ne vond nyiltan kétségbe, úgyis látod rajta ha hazudik.
2012. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normalis hogy nem jelent semmit, de gondold el...ha en fekudnek a hoban egy pasivaal.
2012. dec. 21. 19:32
 4/9 A kérdező kommentje:
De most hogy alljak elo neki ezzel, egy kb masfel hete tortent.Azt hinne, hogy feltekeny vagyok, s azota ez foglalkoztat.Pedig nemis annyira,
2012. dec. 21. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig mégis, ha már kiírtad a kérdést.

Szerintem, mikor legközelebb elmegy nélküled bulizni, csak úgy mellékesen említsd meg neki, hogy azért reméled, most nem fog más nőkkel a hóban hemperegni. Ha meg rákérdez, akkor csak egyszerűen mondd, hogy neked ez rosszul esett és kész. Szerintem meg kéne értenie.


Amúgy, én azonnal behisztiztem volna, amint meghallom a dolgot. Kétséget sem hagytam volna afelől, hogy nem tetszik a szitu, és hogy rosszul esett eme tette. Aztán meg megkérném, hogy talán máskor ilyet ne csináljon, és el is lenne intézve a dolog részemről :)

2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ha ilyen miatt féltékny vagy. Ő az lenne fordítva? ELég valószínű..
2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huu, mar kezdek enis veletek egy nevezon lenni.Csak azert nem emiltettem meg neki, mert mindig ugy erzem hogy csak en csak en hisztizek.Neki mindig tetszik minden, neki mindig jol van ahogy en akarom, de nekem nem mindig van jol ahogy o akarja.S gondoltam, hogy ezt elnezem, most...
2012. dec. 21. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tényleg rákérdeznék...
2012. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hulye voltam, h nem kerdeztem ra.De egyszeruen nem ugy adta elo h "tortent valami amit elkell momdanom..."mert maskor igy kezdi s ilyenkor jon a hisztizeswm, hanem u.h "hu, te milywnt havazodtunk.."S tudta jol, h ha igu meseli el akk, enis egy jo mokanak veszem.
2012. dec. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!