Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszene? Főleg lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Egy lányt aki nagyon tetszik, sőt...Nah szóval az tetszene neki ha kihívnám a parkba sétálni és egy rózsa + 1 Milka csoki (mert ez a kedvence) kíséretében elmondanám mit érzek íránta?És hogyan közöljem vele? Ne túl erős letámadás ez?Mit csináljak ha ez nem jó?

14/F


2012. dec. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már beszéltél vele valamennyit, akkor nem hülyeség, de ha még köszönteni sem mersz neki, akkor idiótának fog nézni.
2012. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szép ötlet!

Sok sikert ennek én is nagyon örülnék.

2012. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hideg van a parkhoz...hívd el teázni
2012. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már egy párszor beszélgettünk, tudja, hogy bejön nekem!Azért gondoltam a parkra mert nyugodtan meg lehet ott beszélni, hogy most, hogy is legyen.Egy kis városba pedig nem túl sok teaház van (0).
2012. dec. 18. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a rózsa meg csoki nem kell. Felesleges, csak giccs. Hidd el, ha ő is kedvel téged akkor a vallomás bőven elég lesz, szép napnak fogja elkönyvelni:) ne túlozz, ha még nem vagytok feltétlen "olyan" kapcsolatban.
2012. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha meg nem így jártam :)Amúgy nagy baj hogy 8 hónappal idősebb nálam?
2012. dec. 18. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a gáz, ha 8 évvel lenne idősebb nálad :D 8 hónap az semmi.
2012. dec. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!