Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 közötti lányok, nagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti lányok, nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hol fordulnak meg az ilyen lányok, akik 25-30 közötti, okos magas érzelmi intelligenciájú, csinos, határozott de szerény, kedves, sportos, rendszeretö, igényes, öszinte, természetesen szép, fiatalos, mély érzelmü és van humorérzéke? És szingli. Vagy miért vagytok még szinglik, mit tesztek azért, hogy ne így legyen?
2012. dec. 18. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem érted, arra nincs szüksége amiről egy kapcsolat a szexen kívül szól. És ennyi.
2012. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez az EQ már nagyon elcéspelt. Aki avval jön, hogy neki milyen magas, na annak pont alacsony, mert azt se tudja mi az.


A lakosság kb 15%-ának van magas EQ-ja, a többi érzelmileg retardált.

2012. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyjából illenek rám ezek a tulajdonságok és szingli vagyok. Hogy miért? Túl nagyok az elvárásaim...
2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy elvárások, én is ilyen vagyok, de nem szingli. :D
2012. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Nem érted, arra nincs szüksége amiről egy kapcsolat a szexen kívül szól. És ennyi."


Na ez a kamu. :D Egy 25-30 közötti Nőt lehetetlen hogy csak a szex érdekeljen és nem törekszik már komoly kapcsolatra, ha többségben olyan tulajdonságokkal van felvértezve, amit a kérdező elvár.


Delta

2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ez nem igaz.úgy elvagyok a saját kis életemmel,hogy nem hiányzik egy pasi.a szex igen,de arra van megoldás.
2012. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ezt Deltának írtam
2012. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Ez az EQ már nagyon elcéspelt. Aki avval jön, hogy neki milyen magas, na annak pont alacsony, mert azt se tudja mi az."


attól még hogy sokat emlegetett fogalom, a jelentössége lehet nagy. ilyen értelemben a hüség is lehet elcsépelt fogalom. És magas EQ-val is meg lehet állapítani. Persze biztos olyan is van, aki csak úgy gondolja, de ez bármi más tulajdonságnál így van.

2012. dec. 20. 15:39
 19/20 A kérdező kommentje:
13-as: mennyi idös vagy? Veled pl. hol tudna megismerkedni egy elvárásodnak megefelelö?
2012. dec. 20. 15:42
 20/20 A kérdező kommentje:

rumlis 2-es:)

és Te hol fordulsz meg olyan társaságban v mit teszel azért, h megtaláld az igazit?

2012. dec. 20. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!