Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még kisgyermekkel párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még kisgyermekkel párt találni?

Figyelt kérdés
Egyedül maradt anyuka kérdezi ezt iciri-piciri gyermekével, aki persze nem akar örökké remete lenni, de a férfiakban csalódott...
2008. máj. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Az én anyukám 3 kiskorú gyerekkel maradt egyedül és mégis talált magának párt. Nehéz, de sikerülhet! Van olyan férfi, aki nagyon szereti a gyerekeket és el tudja fogadni, hogy nem a sajátja, de sajátjaként neveli.
2008. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia.én is találtam,már 4 éve a férjem és jobban szereti a fiamat mint a saját apja!Ne add fel,majd akkor kopog ha nem számitasz rá!
2008. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne!! Egy normális pasi, ha megszeret téged, azt a pici babát is szeretni fogja, veled együtt! Hisz az a gyerek mostmár hozzád tartozik, és ezt kötelessége minden pasinak elfogadni, aki bármit is tervez veled!

Ha így nem vállalja, akkor szerintem nem is szeret majd igazán. Azonkívül, nyílván a fiatalabb pasik nem annyira bevállalósak, meg nyílván még élni akarnak.. nem tudom hány éves vagy.. de szerintem lehet még találni tapasztalt, intelligens, biztonságot adó férfit. Sok sikert. :)

2008. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet:) én 1 éves voltam amikor apu elhagyta anyut!4 éves koromban összejött anyu a mostohaapámmal akivel azóta is együtt vannak!:)most 16éves vagyok és van két nagyon édes öcsém,és tökéletes a családunk:)
2008. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!