Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomnak tetszik más lány is és ezt hangoztatja is? :O segitesetek! :/ 18L

Figyelt kérdés
szoval kb fél éve járogatunk a barátommal bár nem sokat találkozunk mert " elfoglalt" és szokta mondogatni, hogy tetszik neki valaki, meg hogy aranyos..és emellet sokat áradozik a régi kapcsolatairol... ezt nem tudom mire vélni :O mert emellett amikor nála vagyunk, akkor mindig puszilgat meg mondja h örül hogy ott vagyok..szerintetek?
2012. dec. 17. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"járogatunk"


Ez a kulcsszó, hogy csak járogattok. Miért kéne téged komolyan vennie, amikor ti csak "járogattok"? Ez arról szól, hogy amikor olyanja van, akkor felhív és leakaszt a szögről, de amúgy sokat nem nyomsz neki a latban. Komolyan, most megsajnáltalak téged, hogy ennyire naiv vagy:(

2012. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ő egy (már bocs) p*** !!!!Nehogymár arról áradozzon mikor vele vagy,hogy ki tetszik szerintem szakíts vele :/
2012. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ez a kapcsolat szinte nulla. jobb ha szabadon engeded , ha leveszed a nyakörvet róla, hogy na eriggy dugd a szukákat.
2012. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van.. :O :/ ő is mondta már hogy naiv vagyok és határozatlan.. :S konkrétan alábecsül és abszolut nem értékel.. :/ köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. dec. 17. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
vele beszéld ezt meg. a "járogatunk" nem túl biztos, egyáltalán ő is kapcsolatnak tekint arra, ami köztetek van? muszáj vele tisztáznod ezeket a dolgokat.
2012. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
próbáltam beszélni vele ilyen dolgokról, de vagy dühös lett, felhúzta az agyvizet és gyorsan lelépett, vagy azt mondta h nem akar vitát ugyhogy váltsunk témát.. :S de most komolyan, ennyire le kell tompitani egy nő önbecsülését?! :/
2012. dec. 17. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az idióta, amiért hagyod, hogy hülyáét csináljanak belőled. Ne mártírkodj, hanem rúgd ki fenébe a faszidat végre.
2012. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, h rúgd ki a francba, ezt mint 30F írom a másik oldalról. nem ilyen, ha egy férfi szeret téged.
2012. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Úgy tűnik csak egy kiegészítőnek használ. Ha kell h valaki elkísérje haveros bulikra és lehessen vele menőzni akkor valószínűleg te alkalmas vagy rá. Igazán sajnálom. Azt hiszi hogyha elsimítja a problémákat megoldódnak. Magyarázd el neki h komolyan érez vagy csak kihasznál? Ha pedig nem akar meghallgatni akkor szakíts vele szerintem. Sok sikert! ;)
2012. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :$ remelem sikerrel jarok mert igy nem fogom sokaig birni az az igazsag.. :/
2012. dec. 21. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!