Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen ítélem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen ítélem el azt, hogy a 25éves párom benéz a pucér nővéréhez (fél testvéréhez) a fürdőszobába?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
I G E N ! ! !
2012. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Az én herémet a húgom borotválja, semmi kivetnivalót nem látok benne....
2012. dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Szerintem feleslegesen idegesíted magad a barátnőm aki 19 éves a fiú tesójának mondja fel a tételeket miközben fürdik WC-n van

aki szégyenlős van aki nem ez attól függ de persze meg mondhatod neki h téged ez zavar és ha szeret ne akkor kérdezgesse a tesóját amikor...pucér

2012. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A 23 éves bátyám minden szívbaj nélkül bejön a fürdőszobába ha zuhanyzom kezet mosni vagy ha csak mondani akar valamit akkor is... Nem hiszem, hogy ezt el kellene ítélned. Egyszerűen más a neveltetésetek :)

Testvérek. Megcsalni nem fog vele.

20/L

2012. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miért elítélendő ez? Én úgy nőttem fel, hogy miközben nővérem tusolt, én bent voltam a fürdőszobába és beszélgettünk. Bár ez ma már nem fordul elő, mivel elköltözött itthonról, de ez pl. anyukámmal továbbra is megesik, pedig 19 éves vagyok. És? Én ebben nőttem fel. És igazából büszke vagyok arra, hogy ilyen jó a kapcsolatom anyukámmal és a nővéremmel, hogy még csak nem is szégyellősködünk egymás előtt! :))
2012. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha lenne nekem is egy szexi nővérem vagy húgom, akihez benyithatok, miközben fürdik :))
2012. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!