Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha poénkodva próbálok "bevágód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha poénkodva próbálok "bevágódni" egy lánynál az rossz, nemde?

Figyelt kérdés
Ma egy helyes lánnyal, aki tetszik elkezdtünk beszélgetni, és szokás szerint nyomtam a poénokat mert ilyen vagyok :D Sokat nevetett, de aztán elgondolkoztam, hogy ezzel most lehet, hogy mindent elrontottam, ami lehetett volna. :S
2012. dec. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Az a jó,ha egy lányt megnevettetsz,és nevet a poénjaidon. Ha nem nevetne akkor lenne baj. :D
2012. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem rontottad el.
2012. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha egy fiú vicces, akár akar tőlem valamit, akár nem. :D általában jön az magától. :) de amikor már túl sok a vicc, meg túl erőltetett az egész, akkor az már nem túl jó :D
2012. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elégé. Fiú vagy nem bevágodni kell hanem kezdeményezni!
2012. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!