Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értett az hogy Hiányozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értett az hogy Hiányozni fogsz? Meg hogy Istenem miért hagytál el engem? Majd lerakta a telefont! Semmit nem értek!

Figyelt kérdés

5 évig Szerelmes voltam egy srácba!

Ő ezt tudtad!7 hónapja új boldog párkapcsolatom van Fél évig nem beszéltünk!

Majd egy nap felhívott és azt mondta hogy mindent megtenne ha csak átölelhetne és azt mondta hiányozni fogsz és hogy nem felejtelek el!

Meg azt hogy Istenem miért hagytál el engem!


2012. dec. 12. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj vele idióta. vagy csak részeg volt:DDD
2012. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van egy hülye idióta. most éppen rájött a 10 perc mert rátört a magány ennyi.
2012. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hiánya volt és azt hitte lehet egy kufirc
2012. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a diplomatikus választ!

Igazán értelmes volt!

2012. dec. 12. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszi megcsaltad. Biztos valami pletyi lehet....
2012. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értelek benneteket de akkor is meg sajnáltam..

Szarul érzem magam

De szeretem szívből a mostani párom és eszem ágában nincs vele lefeküdni!

2012. dec. 12. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Vagy esetleg képtelen volt kezelni azt, hogy vége lett és az elmúlt 7 hónapban egyre lejjebb csúszott a lejtőn és elkeseredésében öngyilkos lett.

Bár ez nem biztos mert akkor nem azt mondta volna nem felejtelek el hanem, hogy mindig veled leszek.

Így passz, ha ennyire érdekel őt hívd fel, mi nem tudhatjuk mire gondolt és hogy értette.

2012. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Istenem miért hagytál el engem"

Ezt Jézus mondta a kereszten, mielőtt megmurdelt.

Sztem befalcolt a srác..

2012. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!