Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja van új kapcsolatom , megis a volt barátomra gondolok minden nap , pedig már több mint 1éve nem vagyunk együtt , a mostani barátomat szeretem , mégis sokat gondolok a volt barátomra, miért nem tudom elfelejteni?

2012. dec. 11. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ennyi idő után már illene elfelejteni...tedd túl magad rajta minél előbb!
2012. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert még mindig a volt barátodat szereted!

miért nem keresed meg,beszélsz vele? próbát megér!

2012. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig jártál a másik sráccal? Mert a sok együtt töltött idő, szép emlékek megmaradnak és azok, akkor is szépek maradnak, ha már szakítottatok. Én is emlékszek még a régi nagy kirándulásokra, amik már elmúltak, de nagyon mélyen bennem maradtak, ezért sokat gondolok rájuk. Szerintem, mindössze ennyi.
2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mióta szakitottunk rá egy hétre lett barátnője , és még mindig együtt vannak , és olyan rossz őket együtt boldognak látni , de azért valahol örülök , h boldog:)
2012. dec. 11. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
1év és 3 hónapot jártunk
2012. dec. 11. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:
és mostanába sokat is álmodok vele , hogy kibékülünk meg ilyenek...
2012. dec. 11. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj tudat alatt én meg még mindig egy olyan csajról gondolkodtam akivel utoljára úgy jó 5 éve találkoztam és akkor se volt semmi max. az én fejemben.


Báááár én már telejsen megőőőrültem.

2012. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
énis pont ezt gondolom , h csak tudatt alatt ,bemesélem magamnak , hogy nekem ő kell és mindig rá gondolok...
2012. dec. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!