Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szeretitek fiúk ha simogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szeretitek fiúk ha simogatnak vagy puszilgatnak titeket?

Figyelt kérdés
Persze ruhában:D
2009. aug. 21. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
en lany vagyoik, de a combot en is alairom. azonkivul talp ha eppen ulunk valahol es mezitlab vagyok. az alkart is szeretem ha cirogatjak. nyak. fulcimpa. arc. kez,ujjak. has. oldal. szoval nagyjabol mindenhol :)
2009. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek:)
2009. aug. 24. 15:04
 13/18 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:54


Ti meg szoktátok beszélni, hogy ki hol mikor és hogy szereti, ha simogatják??? Ejjha...:)

Olyan szót, hogy "popsi", csak babáéra, vagy csajéra mondunk, neked, ill a haverjaidnak is segge van! Csaj előtt meg főleg ne popsizz, mert hominak, nyominak fog hinni (csak reménykedni tudok, hogy hetero vagy:D)...

A combomat nem szeretem, a hátam a kedvenc, és a mellkas/has...


-ReapeR-23/F

2009. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom, honnan szedted. Neked lehet,hogy segged van, nekem popsim, mert egy srácnak is lehet popsija. Férfipopsiról még nem hallottál? És nem fogom neked elkezdeni most gőzerővel bizonygatni, hogy nem vagyok homár, ha akarod, elhiszed, hogy nem vagyok az, ha nem akarod, úgysem hiszed el.
2009. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

lehet hogy nemvagy homi,de van valami beütésed... xD

"popsi" XD

2009. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az én párom nem szereti,ha a nyakát puszilom,vagy piszkálom,teljessen kirázza a hideg.én igy vagyok a füllel:S ááá már libabörös is vagyok.
2009. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valaki simogassa már meg végre a combhusimat!
2009. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kösszíí mindenkinek!:D
2009. aug. 27. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!