Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik a párjuk mellett chaten beszélgetnek más emberekkel is?

Figyelt kérdés
Elítélendő ez,vagy bizonyos okok miatt érthető,ha pl a pasi elhanyagolja a nőt és a nő nem találkozik sosem ezekkel az emberekkel,csak kell az önértékelésének az a fajta megerősítés,amit idegen emberektől kaphat meg,ha már a párja nem dícséri és szinte nem is néz rá nőként?
2012. dec. 11. 16:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Az én pasim nem hord bugyit (alsót annál inkább) és az eszét a fejében hordja. Ellenben megkapom tőle mindazt az elismerést, amire nőként igényem van, persze fordítva ő is megkapja tőlem. Ezt hívják párkapcsolatnak.


2. Rengeteg emberrel szoktam chatelni, pl. egyetemi évfolyamtársakkal, régi évfolyamtársakkal, barátokkal, barátnőkkel. Sosem merült fel bennem, hogy ez csak bizonyos okok mellett lehetne érthető. Pláne, hogy elítélendő lenne. Nem szexchat ez és nem flört, hanem emberi érintkezés, ilyen alapon ne legyen férfi nőgyógyászom, ne köszönjek vissza a férfi eladónak a boltban, és a férfi tanáraimmal sem állhatnék szóba...?

2012. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nyilván a férfiak nem bugyit hordanak,azt gondoltam erre magadtól is rájöttél :). De hogy nyugodt légy,azt mondom,neked van igazad! Ne idegeskedj,árt a szépségnek :)!
2012. dec. 11. 17:08
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

"Csakhogy a nők nem a bugyijukban hordják az eszüket ellentétben a pasikkal..."


Én se a gatyámban hordom de ezt természetesen senki se hinné el mivel férfi vagyok...


Ja és ha te olyasvalakivel vagy együtt aki nem törődik veled egyáltalán akkor a mostani helyzetről te is éppúgy tehetsz, ahelyett hogy választás elé állítanád hogy vagy többet foglalkozik veled vagy viszlát inkább idegen férfiakkal trécselsz chat-en (és ha ez azért kell mert senki se néz rád nőként akkor ne mondd nekem hogy ebben semmi "olyan" nincs számodra... ergo verbális megcsalás az egész).

De mindegy is, én csak egy férfi vagyok, mit is pofázok bele hiszen a nők mindig jobban tudják...

2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodok,mert nincs rá okom,nektek van igazatok.Ennyi.
2012. dec. 11. 17:16
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok ideges, csak a jobb érthetőségért szedtem két pontba a hozzászólásomat. Te viszont roppant ingerült kis hisztérikának tűnsz, és annyi önállóság sem szorult beléd, hogy eldöntsd, oké-e, ha beszélgetsz másokkal, vagy sem.

Közben meg kedvedre gyűlölködsz a pasikon. Ha ilyen hülye kreténeknek tartod őket, akkor mégis mit beszélgetsz velük? Vagy mire tartod a párkapcsolatnak csúfolt valamidet?

Én azért beszélgetek férfiakkal, vagy inkább mondjuk így: emberekkel, mert érdekel a véleményük, a gondolataik, mert kedvelem őket. Nem gyötörném magam, hogy olyanokkal csevegjek, akiket mélységesen lenézek és utálok.

2012. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha csak beszélget, semmi baj, akár férfi, akár nő. A flört és szexchat viszont gáz, normálisabb lenne először a párunkkal tudatni, ha már ekkora gond van a kapcsolattal.
2012. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek teljes mértékben igaza van!
2012. dec. 11. 17:21
 18/24 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik azért barátkoznak ellenkező neműekkel, mert tudják, hogy azok oda vannak értük és így bebiztosítják magukat, ha a párjuk szakítana velük vagy valami probléma lenne a meglévő kapcsolattal stb. Ez elítélendő, akkor is ha nő csinálja és akkor is, ha férfi. Az is undorító, ha valaki direkt azért beszél másokkal, hogy kapja a bókokat, meg tegyék neki a szépet, miközben ott van neki a párja. De ez is ugyanúgy vonatkozik férfiakra is. Ha a párja nem törődik vele, akkor hagyja ott és keressen mást! Sosem láttam/tapasztaltam még példát férfi és nő közti barátságra, ami csak barátság volt mindkét fél részéről. Ha mégis létezik ilyen valahol, egy távoli univerzumban, hát akkor beszélgessenek... (:
2012. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Beszélgetni lehet másokkal, nincs ezzel semmi gond. Teljesen normális dolog. Az viszont nem normális hogyha te egy olyan emberrel vagy, aki elhanyagol és nem foglalkozik veled... ez elég fura, persze ha nem akarsz boldog lenni, akkor oké, ez való neked.
2012. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

Na álljunk meg egy szóra... nem férfiak és nők vannak, hanem emberek, akik közt szépszámmal akadnak hűségesek, szexcentrikusak, álszentek és őszinték is, nemtől függetlenül. Vagy szerinted a hódolóid nem a farkukkal gondolkoznak, miközben bókolgatnak neked? Vagy az nem számít, hiszen végre valakinek felkelted az érdeklődését.


Te meg akarod magyarázni magadnak és másoknak, hogy nem megcsalás, amit teszel, holott lényegében te is más férfinél keresed azt, amit otthon nem kapsz meg. Képzeld, a hűtlenek mind ezt teszik, csak pepitában. Tetszelegsz más férfiak előtt, nyilván egyértelmű neked is, hogy nem vagy közömbös nekik, amit nagyon élvezel is. Ezen az a tény sem változtat, hogy nyílt lapokkal játszol, elhiheted, sok férfi lesz.rja ívesen, hogy neked amúgy van valakid (talonban).


Nem az az elítélendő, hogy beszélgetsz más férfiakkal, hanem az a (szerintem) gusztustalan, hogy lenne más megoldásod is, amiben nem kellene azon kattognod, hogy ez vajon elítélendő-e. Lehet ugyanis egy rossz kapcsolatot rendbeszedni vagy ha az nem megy, akkor szakítani, de ez a szöveg anyám, amit itt lenyomtál, hááát.. ne legyél párterapeuta.


Ja, és a pont az i-re: nő vagyok.


u.i.: véleményt vártál, így az a minimum, hogy elfogadod azt is, ami nem tetszik.

2012. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!