Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem hianyzik az igalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hianyzik az igalom a kapcsolatombol! De a baratom nem az a tipus... Akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés

1,5 eve nem tudtam mi lehetett ami zavart.Ez rajottem h kicsit unalmas ember...vagyis boldog vagyok vele, de nem izgalmas a kapcsolatom.En egyedul hiaba probalom azza tenni, ha o megijed, v zavarja az. A volt baratommal majdnem 5 evig ez tartott ossze...a spontaneitas, izgalom...

Mit tehetek? Nem akarom megserteni a baratom se, otthagyni sem...de nekem fontos lenne..

VGalahogy ratudnam venni?


2008. máj. 27. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy tudod rávenni, ha spontán dolgokat csinálsz... olyanokat amik számodra izgalmassá teszik a kapcsolatot. Vagy beszélj erről a barátoddal, mond meg neki, hogy hiányzik az izgalom és te ezt vagy azt szeretnéd vele csinálni. Egy pár "kis besértődés" után biztos elérnéd a célod.
2008. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg bemenni hozzá, ha fürdik... fürdesd le, alaposan. Rendezz vadászatot a víz alatt is - de ne erőszakoskodj vele, ha szégyellős. Akkor csak finoman... Közben az se gond, ha te is kicsit vizes leszel :-) A többi majd csak jön magától is :-)

Csak arra figyelj, hogy maga az aktus a fürdőszobában eléggé macerás - úgyhogy vagy vidd ki őt onnan közben - vagy találj ki valami alternatív megoldást. A jó meleg vízben magától is mennek a dolgok... hát még, ha egy kicsit besegítesz!


Mondanám azt is, hogy hajolj ki kicsit az ablakon szex közben, és vágjál unatkozó képet a szomszédokra... de ez már kissé extrémnek tűnik :-/

2008. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De en nem szexrol beszelek! Az az egy nagyon jo!

De...ha valami olyan picit crazy dolgot csinalok, o nem olyan..Olayn tipikus mintha 50 eve hazasok lennenk.

Nem tudom mit tehtek, h ne sertodjon be.

2008. máj. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!