Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy éve együtt vagyunk és nem szereti ha lányokat nézegetek nem is szoktam és mondta hogy ha lányokrol beszélgetek fiukkal akkor nagyon ideges lesz és ma egyik haverommal beszélgetünk egy lányrol hogy hogy megduná meg én is mondtam szerintetek elmondjam neki? :(
2012. dec. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell bár ezt te tudod. A barátnőd kb olyan mint én voltam csak én kinőttem ebből mert majdnem ráment a kapcsolatom a féltékenységre. Ha elmondod ki fog akadni az tuti az meg hogy ne nézegess lányokat hát erre apámnak van egy jó mondása hogy "Hűséget fogadtál, nem vakságot". DE azért a jelenlétében csak óvatosan.
2012. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges, csak veszekedést szítasz.
2012. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen azt mondta kitekeri a nyakamat ha megtudja de igy meg lelki furdalásom van
2012. dec. 6. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

:D


Ennyire ne légy nyuszi. Nincs abban semmi, hogy megnézel másokat, vagy hogy 1-2 szót beszéltek róla. Soha a büdös életben nem látod újra úgysem.

2012. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársol volt szó akkor ne mondjam?
2012. dec. 6. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy kiről volt szó, akkor is 1-2 szót beszéltek róla maximum. Nem hiába vagy a pároddal.


Jó hogy nem azt kérded, hogy ez megcsalásnak számít-e.

2012. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt mondtad hogy de megdugnám akkor ne?
2012. dec. 6. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tutyi mutyi lehetsz!

Kicsit legyél már férfiasabb!!!

2012. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most akkor mi?
2012. dec. 6. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!