Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen évfordulóra ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen évfordulóra ezek közül? Esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Én a lány vagyok, a barátom nem tudom mivel készül, de nekem nincs túl sok ötletem...


A választék:

1. Olasz fagyizóba megyünk, megeszünk egy kehely finom fagyit. Forró teával.


2. Moziba megyünk, megnézünk egy filmet, ami nem annyira érdekel (mert akkor pont nem lesz semmi jó). De sose szoktunk moziba menni.


3. ??? Egyéb ötlet? Benti program, mert a mínusz fokokat nem bírjuk kint. Se hozzám, se hozzá nem mehetünk.


Ajándék ezek mellé:

1. Saját készítésű valami, amit elrakhat emlékbe.

2. Bonbon, csoki.

3. Süti egy cukrászdából.

4. Valami az ajándékboltból... pl egy persely vagy nem tudom.


Ki minek örülne ezek közül?



2012. dec. 5. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A fagyi és a tea nekem valahogy fura párosítás, télen nem annyira jó, még a végén megfájdul a torkotok. Olyan filmért nem érdemes fizetni, amit nem szívesen néztek... Akkor inkább tölts le valami filmet és nézzétek meg otthon, vagy ha egyikőtöknél se lehettek, akkor ez kilőve. A saját készítésű dolgoknak biztos örülne, én a barátomnak ilyet készítettem az egyik évfordulónkra és nagyon örült, azóta is mindig rajta van, soha nem veszi le: [link] Bonbon-t és csokit inkább a fiúk szoktak a barátnőjüknek venni. Süti nem lenne rossz, de szerintem akkor még jboban örülne, ha te csinálnád.
2012. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A Saját Készítésű Valami" Nagyot tud ám dobni, főleg hogy ha szeretteidtől Kapod :)
2012. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy hogy modnjam :D
2012. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!