Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet kigyúrt pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kigyúrt pasikat találni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is - és nekem is. Mégis tanácsos az általánosítás hibájába nem beleesni.
2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

1. lépés: veszel egy kondibérletet

2. lépés: beülsz egy pinatárogató gépbe

3. lépés: várod hogy a kigyúrt állatok megkörnyékezzenek, közben bután mosolyogsz

4. lépés: a kigyúrt állatok megkörnyékeznek

2012. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van egy olyan tippem, hogy az edzőteremben. Viszont, ha edzenék, és odajönnél idióta kérdésekkel, nagyon rövid úton el lennék küldve a pics@ba. Olyan skacokat keress, akik papucsban nyomják, és csak mell-bicepszet edzenek folyamatosan. Na ők vevők arra, hogy felszedjenek valakit, mert nem életforma szinten edzenek, hanem azért, h megkapjanak xy-t.
2012. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
könyvtárban, csak azért mert mindegyikük kivétel nélkül könyvmoly és edzés után oda menekül a csajok elöl.
2012. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hahaaa kérdezőnek nem tetszett a válaszom és eltávolította?:DDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

18:39


ez a módi ezen az oldalon. Ha nem helyeselsz mint egy birka akkor te vagy a hülye.

2012. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként a válaszokat én nem is tudom törölni csak a moderátorok, de mindegy...
2012. dec. 4. 12:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Konditeremben, egyértelmű. DE! Te ne kezdeményezz sosem, mert arra tényleg csak a fenn megnevezettek a nyerők. Átlagos tapasztalatom, hogy egy hónapban egyszer leszólít egy jó pasi a teremben, ha rendszeresen jársz!
2012. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A b*zibárban nagyon sokat.
2012. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!