Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég lehet egy párkapcsolathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég lehet egy párkapcsolathoz a kölcsönös szeretet, anélkül, hogy lenne szerelem?

Figyelt kérdés
A szerelem úgyis elmúlik , az intenziv érzések lecsillapodnak és a kapcsolat kifullad . Miért ne lehetne egy kapcsolat alapja a szeretet , a törődés ?

2012. dec. 3. 10:44
1 2 3
 11/23 Querocha válasza:
A szerelem elmulik, ez biologia. Ha a "szerelemhormonok" szintje lecsokken, akkor a szerelem szeretette alakul at. Egy jo kapcsolat alapja a szeretet es a torodes.
2012. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

a szerelem egy idő után elmúlik és helyette kérdés h mi marad.

De a kérdésedre válaszolva, ELÉG!

2012. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne , ha ezt a másik fél is felismerné (a pasi) ,mert ha szeret a lánnyal lenni ,meg hiányzik neki mikor nincs vele , meg mindig arról beszél, hogy a jövőben is az életében szeretné tudni akkor már azt gondolom elég fontos neki a lány . Az élet meg az emberek olyan bonyolultak tudnak lenni . :(
2012. dec. 3. 12:38
 14/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy elba-szd az életedet, idődet elég! Ahhoz ,hogy boldog, tartalmas életet élj, amire életed utsó órai számvetésében visszagondolva is büszke lehess, ahhoz ÉDESKEVÉS!
2012. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

NEM ELÉG. Csak megkeseredett, alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező emberek állítják, hogy elég. Az élet valódi értelme, a mindent teljes egésszé alkotó tejszínhab a lángoló szerelem. Az igaz szerelem nem múlik el, csak néha kisebb lángon ég, de újra fel tud erősödni néha még egy több évtizedes házasság során is.


Szóval jól mondja az előttem szóló: Amit te leírsz, az a valódi boldogsághoz ÉDESKEVÉS. Szánalmas megalkuvás.

2012. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De ki mondja , hogy az ember még ha intenziven keresi is ,megtalálja az igaz lángoló szerelmet ?! Szerintem ez nem minden emberrel történik meg . Akkor az maradjon magányos ahelyett , hogy elfogadná , hogy őt senki nem szereti észveszejtve ?!
2012. dec. 3. 21:10
 17/23 anonim ***** válasza:

Jó, akkor győzködd magad, engem nem érdekel!

Szerintem mindenkinek megadatik idővel. Nem kell keresni, jön magától, leginkább akkor szokott, amikor nem is számít rá az ember.

Mind1, gyere össze vele, csak aztán amikor majd találsz egy olyat, akivel tényleg egymásba szerettek, ne gyere erre az oldalra a megcsalós-dilemmás kérdéseddel, hogy megerősítést keress abban, hogy az, hogy máshoz vonzódsz, csak egy fellángolás, és így tesz próbára az élet meg blablabla... -.-'

2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Miért? Nem jár midenkinek luxus sportjárgány sem, meg 100 milliós villa sem állomkarrierrel. Van akinek bejött, de a legtöbben Suzukával gorulnak, meg panelban duzzognak. Egy fokkal tűrhetőbb, mint minusz húsz fokban gyalogolni, meg a csövesszállón kunyerálni. Nem mindenkinek jön be az élet. Az emberek zöme kapcsoaltfüggő. A fentebbi példa csak félig jó. Mert egyedül is lehet lenni,ha neked nincs gyomrod ahhoz, hogy meghunyászkodj, és neked nem tetsző dögunalom partnerrel tengesd a múló napjaid. Sokan pedig ezt csinálják, mert ahhoz csórók,hogy playmate szintű fizetős lányokra járjanak rá, és ahhoz meg túl nagy a szexuális étvágyuk is,hogy semmi ne legyen ,vagy csak egy héten egy minőségi prosti. Ezek inkább megelégszenek a középkategoriával, és kapják a puncit, de odaképzelik a kedvenc szinésznőjüket hozzá dugás közben :D És fordítva.

Senki nem mondta ,hogy könnyű az élet, és minden aranytálcán van neked szervírozva. Az emberek jó 80% á él ilyen beérem ezzel is szintű viszonyokban. Hazudnak maguknak,hogy jó ez persze. De épp ezért lehet azért elég szépen elhódítgatni ezt azt, ha vagy elég jó hozzá természetesen.

2012. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"De ki mondja , hogy az ember még ha intenziven keresi is ,megtalálja az igaz lángoló szerelmet ?! Szerintem ez nem minden emberrel történik meg ."


egy az, hogy minél görcsösebben keresed annál inkább nem fog összejönni, a másik meg, hogy csak az nem találja meg aki védekezik ellene.

A szerelem nagyonnagyon kell egy kapcsolatba

2012. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Hát igen , nekem olybá tűnik , hogy sokan vannak valakivel együtt csak ,hogy legyen párjuk . Ezt én soha nem akartam ,de most oda jutottam ,hogy már nem vagyok annyira fiatal és unom ,hogy magam vagyok . Ezért már a szeretet és a vonzalom nekem elégnek tűnik ahhoz ,hogy működjön egy kapcsolat.

Én odaadó , szerető és lojális vagyok nem hinném ,hogy elcsábulnék .

2012. dec. 3. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!