Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá? (15/L-17/F)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác. Elég régóta ismerem, de mégse sokat tudok róla. Sajnos csak hétvégente találkozunk suli miatt :S egy faluba lakunk hétvégén általában minden nap találkozok vele, ha máshogy nem csak jön velem szembe. A kapcsolatunk olyan "semmilyen", szoktunk beszélgetni, mostanában egyre többet, pl milyen a suli stb. (ilyen gagyi témák).

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? miről beszélgessek vele?


2012. dec. 2. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy mit csinált a hétvégen,mi érdekli,el is hívhatod valahová..légy személyesebb.
2012. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

amikor találkoztok, állj le vele beszélgetni legalább egy 5-10percre. sportol valamit? hobbija van? találd meg azt a dolgot, amit ő nagyon szeret, és kérdezz arról a dologról nagyon sokat, úgy tudom a pasik szeretik ha beszélhetnek magukról:) kérdezd meg milyen napja volt, szokott-e bulizni járni, miket szeret csinálni. ha beszélsz vele, akkor csak természetesen, legyél érdeklődő(persze ne túlságosan, lehet tolakodásnak, nyomulásnak venné), mosolyogj sokat, aztán köszönj el, hogy "majd beszélünk" - így szerintem tudtára adod, hogy szeretnél még vele beszélgetni:) legalábbis én ezt tenném a helyedben

15/L

2012. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pali1977 ***** válasza:
Pl. felejtsd el a gagyi témákat :) Próbálj meg rákérdezni arra miket szeret, miket utál, derítsd ki milyen ember :)
2012. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!