Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy 4 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 4 évig azt hiszed, hogy szerelmes vagy egy fiúba aztán megismersz valaki mást és rájössz, hogy az a "szerelem" nem is volt szerelem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,ha nem küldöd el az elején a pincsulni vágyó fiút
2012. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2012. dec. 2. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is voltam úgy "szerelmes", hogy azt hittem, ez a szerelem, de aztán jött később valaki, akibe úgy beleszerettem, hogy akkor tudtam, hogy na ez a SZERELEM és a korábbi már jelentőségét vesztette. Az az igazság, hogy minden szerelem kicsit más...
2012. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,minden szerelem más és más..de szerintem én csak rajongtam érte...Talán még szerelmes sem voltam...honnan tudjam, hogy ebbe a valakibe az vagyok e? :S
2012. dec. 2. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelem része a rajongás is, ezt ne felejtsd el azért...
2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én ezt tudom jól...

de ha csak rajongás, az nem elég...

2012. dec. 2. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinte az összes csaj ilyen, csak valaki 1hónapot bir ki, van aki több évet. Kevés az aki meg marad egy fiú mellett.

Ezt csak vonzalomnak hívják, ha megunod az illetőt, vagy csak jön egy jobb pasi, akkor egyből dobod, mégha ő mindent megtenne érted akkor is. Ez egy ilyen női szokás.

2012. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mert az a pasi volt az egyik legtutibb akit valaha is ismertem...Ennél jobb pasit még nem is láttam...és ezek szerint ez még se volt elég..
2012. dec. 2. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

A szerelem pusztán kémiai reakciókból álló folyamat, semmi több (habár a látvány se legyen utolsó). A szerelem "hivatalosan" 2 évig tarthat, mivel utána a feromonok "kiégnek". Ezért van az, hogy a mai emberek (sztárok, celebek) cserélgetik a párjukat, mint más az alsóneműit.

Emberileg gyerekesek.

Ui: Nézd a Kung-Fu pandát este! :)

2012. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!