Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nagy baj? Nálam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy baj? Nálam a pasi 25 éves kor körül kezdődik (én 19 vagyok)!

Figyelt kérdés
Nincs apakomplexuson sem semmi ilyesmi!De valami miatt az idősebb férfiakhoz vonzódom és ez fordítva is igaz.Viszont a max. az 10-12 év ,amit még elfogadhatónak tartok,mint korkülönbség!Annál többet már nem!
2012. dec. 1. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gond.


Nektek (a nőknek) viszont az mindig gond, ha azt mondom, hogy ez a rendszer idővel szabályozza magát. Mert a nő 35-40 fele már a végét járja, egy férfi pedig életének csúcsán van.


Ha számodra ez elfogadható, számomra is elfogadható a te álláspontod.

2012. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, nincs ezzel semmi baj, semmiféle degeneratív jellemzőre nem utal... vallszeg idővel rájössz, h a férfi nem feltétlen egy adott kortól férfi, de ez a jövő zenéje.
2012. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ekeke ***** válasza:

Nem látod, mert a fiúkra tett óriási megfelelési teher elnyom mindent. Ahhoz KERESNED kell. Nem baj, ha 25 évest találsz, mert lehet minden nagyon jó is. De ha esetleg még tényleg nem akarsz egy csomó gyereket meg együttélést, akkor inkább nevezz be egy korodbélire. A jelszavam, hogy azonos életciklusban kell legyetek.

Ha akarod még erről írok, privátban.

2012. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"vallszeg idővel rájössz, h a férfi nem feltétlen egy adott kortól férfi," Na akkor leírom csak,h tiszta legyen! Szerintem a mai fiatal srácok 90%-a csak a szexre hajt semmi másra!Az 5%-a komoly kapcsolat mellett dug más csajokat is a maradék 5%kal pedig nem tudnék elképzelni egy komoly kapcsolatot!Nem hiszem ,h az idő múltával ez a vélemény változni fog...

Ekeke,várom a privátot!

2012. dec. 2. 09:11
 15/18 anonim ***** válasza:

semmiféle rossz szándék nem volt a kommentemben, te máris támadsz. ez szerintem annyit tesz, h belül tudod, h nem beszélek hülyeségeket.


kifejtem akkor neked, h hogyan is gondoltam, amit írtam, mielőtt megint elhamarkodottan irkálsz dolgokat.


tehát. abban igazad van, h minél fiatalabb egy pasi, annál inkább csak a szex foglalkoztatja. nem erről van szó, ez nagy általánosságban tényleg igaz. csupán arra céloztam, hogy nem igaz az az állítás, h egy férfi csak egy bizonyos kor felett férfi. rengeteg olyan 25 feletti férfit ismerek, akik inkább kisfiúk, gondolkozásmódjukban, meg abban, ahogyan az ügyeiket intézik. egy-két éve még én is vígan hangoztattam, hogy egy 4-5 év korkülönbség a minimum (22 vagyok). azóta azért történt egy, s más, jobban rálátásom lett ezekre a dolgokra és tényleg ezt tapasztaltam, amit leírtam. és akár hiszed, akár nem, olyat is ismerek jópárat, akik egyidősek velem, sőt még fiatalabbakat is (mondjuk 20 éves korig, bár van egy srác - tényleg egyetlen egy, szóval nem ez a mérvadó - aki 18 éves múlt, de hihetetlenül felnőttesen áll hozzá a dolgaihoz, ehhez a kapcsolat témához is. de mondom, ő inkább kivétel.), szóval ezek az úgymond fiatalabb pasik érettek fejben is. jó, nem kell túlzásokba esni, de igenis meg lehet találni azt a csoportot, akik értelmesen állnak hozzá ezekhez a dolgokhoz és még nem 20 évesek.


azért írom le neked ezeket a dolgokat, hogy vigyázz. a 25 feletti pasikhoz ne állj úgy automatikusan, h ez bizony már férfi és nem szórakozni fog velem és a 25 alattiaknak is adj esélyt, nehogy az legyen, h csak azért söpröd félre, mert azt gondolod, ilyen korban még csak könnyelmű kissrác lehet, közben meg egy értékes ember.

2012. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

bocs, a második bekezdésem végén elírtam:

"és még nem 20 évesek. "

és még nem 25 évesek. így gondoltam.

2012. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Elfogadom és értem,h mit mondasz,de az én környezetemben nincsenek ilyen "rendes" srácok!Nekem is vannak már tapasztalataim hidd el!Nagyon másképp áll hozzám egy 20 éves és egy 30 éves és most nem csak a viselkedésre gondolok!Hanem úgy mindenre!Egy idősebb férfi tud értékelni egy nőt,tudja tisztelni míg egy fiatalabb még csak a könnyű kis csitrit látja benne,akit majd megd*g a buliban!Tudom,h vannak kivételek csak én még nem találkoztam eggyel sem!
2012. dec. 2. 15:41
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyszerű a képlet. :) Ne játszd el az egyszerű kis csitrit és akkor nem úgy fognak kezelni. Nálam ez mindig beválik. Akinek meg nem jön be, az lekopik, és hálát is adok az égnek, h nem kerültem össze ilyennel.


De tényleg. Ha hagyod, h könnyűvérűnek kezeljenek, akkor a rendes srácok is annak fognak, szóval rajtad áll, h hagyod-e, vagy sem. :)

2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!