Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a pasimat a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat a főnökömmel! HOgyan mondjam el neki? Nem szeretném elveszíteni! Elmondjam vagy maradjon titok? 20/L

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik mostanában és nem sokat foglkozik velem és hanyagolva éreztem magam.A főnököm már az elejétől szimpatikus volt nekem,bár soha nem gondoltam hogy megteszem.Egyik nap túlorázni kellett és késő estik bent maradni,már régebben is próbálkozott közeledni most gyenge pillanatban voltam és meg adtam magam....a legrosszabb hogy nagyon jól esett a dolog hogy végre valaki hozzám ér..persze másnap kezdtem egyre rosszabúl érezni magam.Nem akarok igazából tőle semmit de akkor ott jól esett.Nem tudom elmonjdam e a barátomnak?!Szeretm őt de viszont nem foglalkozott velem eleget semmilyen téren..nem tudom mit csináljak.
2012. nov. 26. 17:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Mindenképpen joga van tudni a barátodnak. Ez nem kérdés. Előbb kellett volna gondolkozni. Tisztelet egyik megnyilvánulása az, hogy úgy bánsz a másikkal, ahogy elvárod, hogy ő viselkedjen veled. 24N
2012. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én nem csaltam meg a barátomat soha! Én írtam neki, hogy ne mondja el neki! Nem, nem vagyok ribanc! Ezt kikérem magamnak!


Ha véget akar vetni a kapcsolatnak, akkor szakítson vele, de akkor se feltétlenül mondja el, hogy milyen szemét dög volt. Miért kéne még jobban megbántani azt a szegény fiút? Lesz annak elég baja anélkül is, hogy tudja ezt...


Ha pedig szeretne vele maradni, akkor gondolkodjon el, hogy neki, hogy esne, ha a barátja csalta volna meg valami másik nővel! Jobb, ha ez titok marad, ha más ilyen sajnálatosan alakult. Ha elmondja neki, akkor szinte kizárt, hogy meg tudja menteni a kapcsolatát!

2012. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Kedves #12-es, pont a magadfajták miatt ilyen ez a társadalom.

Félrekúrtam? Áh nem mondom el, minek?

Nem mondtam el, nem derült ki? Hát akkor félrekúrok megint, úgyse derül ki.

2012. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Maradjon titok! Nincs ripli , meg lelkifurka. Persze ha te depis leszel akkor hiába. Úgyis kiderül
2012. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#12!


Ha már volt olyan genyó, hogy félrekúrjon, akkor tudja csak meg a barátja. Egy ribancot sokkal könnyebb elfelejteni, mint egy barátnőt.

2012. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
42%
Attól h valakit nyomorékozol vagy _*ibancozol az oké. Mikor engem csalt meg a *zarházi férjem ha kívánhattam volna akkor azt lett volna h bár ne mondta volna meg és h csak hagyott volna el. Azon tanakodtam évekig h mi a *aszért csalt meg. Mikor mindent meg adtam neki. Mióta ez meg történ óvatosabb vagyok át gondolt és nem tudok a másikban meg bízni. Magamban keresem a hibát állandóan h hol rontottam el de nem találom rá a választ. Lehet a nő *ibancok meg *urvák de had mondjam el h ti férfiak egyáltalán nem vagyok nálunk különbek és ezt vegyétek tudomásul. Sok mindent meg tesz a nő értetek de ti észre se veszitek. Csodálkoztok h meg csalnak titeket!!! Meg azt hiszitek h ti *zartátok a spanyol viaszt meg h mindent meg tehetek. Még h minden nő *urva vannak nagyon is kivételek. Kicsit vegyetek vissza a szátokból. Maradjunk ennyiben. Üdv Lanna
2012. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát!



Ne csinálj semmit, úgyis ki fog derülni!

2012. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Lanna! Teljesen igazad van! 22 évesen 2 férfi volt az életemben. Soha nem csaltam meg a páromat. Sem az előzőt, sem a jelenlegit. Engem viszont megcsaltak. Nagyon szerettem a fiút, bár ne mondta volna el, hogy megcsalt. Szerettem őt, megpróbáltam megbocsájtani, fél évig szenvedtem vele, sajnos utána már se bizalom nem volt, se szerelem. Senkinek nem kívánom az érzést.


Engem is leribancoztak! Én már nem csodálkozom semmin!


ui: azok, akik itt ribancoztok minden nőt nem gondoltatok arra, hogy ez a lány segítséget szeretne? Nem arra kíváncsi, hogy hányan ribancozzák le...


Az alapeset, hogy szeretné helyrehozni a hibáját, szeretné megmenteni a kapcsolatát.

Mitől lesz jobb neki, ha elmondja?

Mitől lesz jobb a fiúnak, ha megmondja neki?

2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Akkor a tisztázás végett. Ti nők vagytok. Nektek fáj. Mi férfiak vagyunk, nekünk muszáj tudni mi volt, mert úgy könnyebb felejteni. Már csak azért is, mert ha kiderül a megcsalás, akkor nem kelt hiú reményt a szakító fél a másikban.
2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz volt képe, h megcsalja, akkor mondja el, vagy hagyja ott (és akkor nem okoz törést a lelkében szerintetek, mert nem tud róla). Remélem nem fog megbocsátani a barátod. Amúgy meg ha megcsalta akkor ők nem egymáshoz valók, így legalább hamarabb vége. 24 N
2012. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!