Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a párotok haverja flörtölne párotokkal?

Figyelt kérdés

A párom haverja flörtölt velem az utcán, tetszem neki. Nem tudta, hogy én vagyok a párom barátnője, és én sem láttam ezt a haverját.

Na mindegy, kiderült, hogy ki kicsoda, és azóta ő a legjobb fiúbarátom. Viszont még mindig flörtölget velem, és hát néha kacérkodom vele én is..

Sosem csalnám meg a párom, imádom őt, ezek tényleg ártalmatlan flörtök. Ezekről tud a párom is és még csak nem is féltékeny.


Azt hittem, hogy teljesen féltékeny lesz, de semmi.. Szerintetek ez miért lehet? Tudja, hogy bejövök a haverjának...


2012. nov. 25. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudni kell hol a határ: ha átléped, akkor hibát követsz el!
2012. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Örülj, hogy megbízik benned! :-)

(Egyébként is, a féltékenység egy teljesen felesleges dolog. Ha akarod, úgyis megcsalod, ha meg nem akarod, akkor úgysem.)

Az ilyen ártatlan flörtöknek pedig egyetlen titka van: nagyon jól kell tudni, hogy hol a határ. Amíg ezt tudjátok, addig nincs baj.

Szerintem ezt a párod is valahogy így érzi.

2012. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden durva megcsalás "ártatlan flörtökből" indult.....Egyáltalán ha van párod, akkor minek bárkivel is flörtölni? Vagy csak én vagyok ilyen elcseszett, hogy ha van nőm, akkor nem érzek rá semmilyen igényt, hogy más lányokkal flörtöljek?
2012. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!