Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyre több homoszexuális ember van?

Figyelt kérdés
Amúgy is sokkal kevesebb a férfi, mint a nő, hát még akkor, ha ők egymás fele fordulnak. Régebben is voltak ennyien? Abból indulok ki, hogy nagyon sok amerikai fimben(és itt tudom sokan azt mondják, hogy az csak film-erre mondom én, hogy a filmeket az életből merítik), szóval nagyon soknak ez a témája.Régebben is volt ennyi, csak a szocializmusban el kellett rejtőzniük. Mert a szoc.-ban a szexualitás tabu téma volt. Remélem nem sértettem meg senkit, nem annak szántam. Ha igen, elnézést!
2012. nov. 25. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De mért kell mindig általánosítani? Azért mert van felvonulás egyáltalán nem jelenti azt, hogy minden meleg olyan. Sőt, a legtöbb melegről nem mondanád meg, hogy meleg. De persze könnyebb elhinni amit a TV mutat, sokkal kényelmesebb, mint kicsit átgondolni és utána járni a dolgoknak.


Egyébként van heteró felvonulás... az egész világ az. Bocs! Csak nektek ez már fel se tűnik. Ha tőletek is elvennék ezt ti lennétek a legjobban felháborodva és mennétek tüntetni.


23 meleg F.

2012. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam még meleg párt az utcán, de gyakorlatilag ott pettingelő fiút és lányt szinte mindennap.
2012. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"De mért kell mindig általánosítani?"-ezt nekem írtad?
2012. nov. 27. 12:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, hanem a 4-ik válaszolónak! Bár ez a kérdés mindenkinek szól, aki általánosít!


23 meleg F.

2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak többen merik felvállalni.


Amúgy miért nincs heteró felvonulás?ű

Mert ha egy heteró pár megy az utcán kézen fogva, valószínűleg nem ordítanak utána hogy "rohadt heterók!"

2012. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak többen felvállalják. A mai világban én is sokkal inkább nyíltan vállalom, hogy a nőkhöz is vonzódom, mintha régebben kellett volna ugyan ezt megtennem.


18/L

2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!