Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzi minden pasi alapvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi minden pasi alapvető jogának, hogy megdughat csak azért mert járunk? Miért csinál mindenki úgy mintha ez csak valami szabadidős szórakozás lenne?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, már elég régóta élek szexuális életet, de nem igazán élveztem soha... de én csak olyannal fekszem le, akibe szerelmes vagyok, de akkoris csak 4-5 hónap után, mert nem szeretem ezzel lealacsonyítani a kapcsolataim!



2008. máj. 25. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, azért amit írok, de amíg lealacsonyítónak érzed a szexet, addig nem is fogod élvezni. Azért érzik joguknak a pasik, mert ha már jártok, akkor vonzódsz is hozzá, és ő is vonzódik hozzá, és az a cél, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Lehet, hogy rossz pasikat választasz, és ezért érzed úgy, hogy nekik ez csak szabadidős elfoglaltság.
2008. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden pasi érzi ezt alapvető jogának, csak találni kell olyat, aki annyira komolyan godnolja a dolgokat mint te és akinek nem a szex lesz az első dolog ami hozzád köti.
2008. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én a szabadidő tevékenyéget úgy általában az emberek világnézetére értem


de nekem nincs szükségem a szexre! szóval lefekszem a barátommal, de nem akarok olyan gyakran mint ő...

2008. máj. 25. 23:44
 4/9 anonim válasza:
96%

A kérdéseidre több oldalt is lehetne írni, de:


- a 18+ körüli srácok mikor valakivel összejönnek FŐLEG a külső alapján teszik. a vérükben a tesztoszterontól totál hülyék :P


- amikor egy srác úgy dönt, hogy megpróbálja veled, _nagyrészt_ tényleg arra vágyik, hogy szabadidejében kúrjon egyet.. kegyetlenül hangzik? attól még ez van. viszont mielőtt megrémülnél és bevonulnál egy kolostorba, vedd észre, hogy van még emellett más is. miután a hormonok lenyugszanak, és a srác megnyílik előtted, akkor tud nagyon szeretni.


- viszont, aki kivár melletted 4-5 hónapot, az vagy seggszerelmes, vagy még sose volt nővel, és az utóbbi esetben elég ritka, ha valaki született tehetség, és egyből "egész estés családi szórakozást" tud nyújtani neked.



nyilván elképzelhető, hogy három fényévvel mellélőttem, de ennyit megért, hátha segítettem :]

2008. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Általában ha szerelmes az ember, a szex része ennek a szerelemnek, hogy megmutassuk ilyen módon mennyire vonzódunk a másikhoz. Abban igazad van, hogy szerelem nélkül nem jó, de ha nincs szükséged a szexre, akkor nem tudom, vagy nem voltál még szerelmes vagy csak a nőkhöz vonzódsz talán.
2008. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lásd Darwin.
2008. máj. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a szexualitás a párkapcsolat kitejlesedése, nem lealacsonyítása.
2008. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szex (főleg így 18 körül és fölötte, amíg még lehet és működik...) valóban egy normális párkapcsolat része. Legalábbis férfiszemmel biztos, de szerintem ezt a nők nagy része is osztja. Lehet, hogy tényleg nem kéne ennyit várni, főleg, ha szerelmes is vagy az illetőbe? Ugyanis a szex tényleg nem lealacsonyító. Lehet, hogy a neveltetésben keresendő a probléma gyökere?

-G-

2008. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég furcsa kérdés..megkérdezhetem, hogy mikor vesztetted el a szüzességed?Lehet azért érzed így mert már úgymond "kiélted" kicsit magad ilyen téren és már nem találod érdekesnek a dolgot..nem bántásból de szerintem ez a helyzet, az meg normális kéne legyen, hogy akit nem szeretsz nem jó vele lefeküdni, vagy annyiszor csinálni.
2008. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!