Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell ahhoz lelki érettség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ahhoz lelki érettség, hogy valaki járjon valakivel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell, mert anélkül nincs értelme egy kapcsolatnak szerintem...!
2009. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez a lelki érettség hány éves korban van? fiúknál, lányoknál? és attól, hogy valaki éretlen, lehet szerelmes?
2009. aug. 16. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
42 éves korban, ha az előtt párkapcsolatod lesz előjön a vörös ördög és üvegszilánkos erőspaprikás vazelinnel ad neked egy kicsit análba gépzsíros f*szal.
2009. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
humoros vagy, de attól tartok veled ez előbb fog megtörténni:)
2009. aug. 16. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kell...mindenképp... én 18 évesen éreztem h érett vagyok egy kapcsolathoz..hogy tudok önzetlenül szeretni... elötte összejöttem pasikkal, és megis bántam utána, vagy teher volt számomra a tali meg hasonlók, én onnan tudtam h akkor még nemvagyok rá érett....
2009. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
22:17 vagyok...Igaza van a előttem szólónak, én 16/L vagyok, és én sem érzem még, h. érett lennék rá...MSN-en szoktam flörtölgetni, de amikor a talira kerülne a sor, akkor mindig csak kihúzom magamat alóla...Nemrégiben még én is el voltam keseredve, mert nem tudtam, h. mi oka lehet ennek, de aztán (mivel vallásos vagyok) kerestem lelki vezetőt, és elbeszélgettem erről vele, és Ő is megmondta, h. nincs velem semmi gond, csak egyszerűen nem vagyok még lelkileg érett rá, és ez nem baj...Elvégre ráérek még...
2009. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
előtted lévő vagyok!!! Bizony ráérsz még, majd megfogod érezni h mikor állsz rá készen, ebben biztos lehetsz!! :) és egyébként énsem gondoltam h valóban érettnek kéne ehez lenni, mig nem a saját bőrömön tapasztaltam... bár azttartom okosnak h valaki 18-19 évesen kezdjen komoly kapcsolatba, elötte meg flörtölgessen..:) de ésszel..:)
2009. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van...Elvégre ha az ember korán kezdi, pláne ha nem érett még rá, akkor abból később csak bajok lesznek...Sokat fogsz csalódni, és ...22:17 voltam...:D
2009. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell lelki érettség, mert sokan dezertálnak csupán azért, mert már nem szerelmesek. Amint eljutnak addig, hogy a szerelem múlandó és átveszi a helyét valami több, akkor készek igazán komoly dolgokra.
2009. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly kapcsolathoz mindenképpen kell érettség..

Mondjuk szerintem egy 18-19 van ez a szint, amikor már kiszorakoztad magad és érzed hogy most már valami komolyabb kéne az életedbe...

2009. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!