Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a hirtelen váltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hirtelen váltás oka? bővebben lent

Figyelt kérdés
A pasimmal 5napja nem találkoztam,de telefonon beszéltünk.Én olyat hallotam hogy meg csal rákérdeztem ő tagadta én hittem neki.Másnap délután beszélünk olyanokról hogy mikor hol találkozunk és pettingezünk és hogy szeretnék tovább menni vagyis szexelni akarunk.Este ír egy sms-t hogy olvassam el sz e-mailt amibe írta azt hogy ez így nem megy tovább nagyon hiányzok neki meg társ kell és nem bírja a hiányomat.kikapcsolja a telefont.Már arra is gondoltam hogy szakítani akar velem csak azt akarja hogy én mondjam ki a végszót. amúgy jól meg vagyunk csak én ezt a hirtelen váltást nem értem.Segítsetek hogy mi lehet ennek a hirtelen váltásnak az oka?
2009. aug. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet h fél 1hosszú távú kapcsolattól. am meg sztem ezt nektek kéne megbeszélni h ki mit akar ettől a kapcsolattól lekell ülni és megbeszélni másképp nem megy.
2009. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már régebben beszélgettünk hogy milyen kapcsolat lesz ebből és esküvő gyerekek ő most 31 éves de ha a szex szóba jön hogy csináljuk akkor zavarba jön és azt mondja hogy minden jó így ahogy van de pár nap múlva hiányzik neki a szex Amúgy én 20 vagyok és szűz álmaim pasija vele tudtom elképzelni a jövőm de ez nagyon meg inga hogy lehet hogy szakítani akar velem csak ahhoz nem elég bátor.
2009. aug. 16. 22:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és csak valami elképzelést szeretem volna kapni hogy hogyha valaki valakit szeret akkor mért változik meg hirtelen.És igazad van ezt nekünk kell megbeszélni .De ilyen 6 hónap alatt most fordult elő előszőr és nem tudom hova tenni .válaszokat várok.és még mielőtt azt mondanátok hogy beszéljünk személyesen közlőm veletek hogy hétfőn fél hétkor tudunk találkozni(most)
2009. aug. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!