Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám túl tenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túl tenni magam egy kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Már régen vége lett az utolsó kapcsolatomnak(2 éve)...nagyot csalódtam és nem tudok újat kezdeni!

Pedig nagyon szeretnék már valakit:(:$

Nektek mi segített? Vagy ne féljek ennyire az új kapcsolatoktól?


2009. aug. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem az idő.. nekemis volt ,hogy kb fél évig nem volt senkivel se kapcsolatom (mármint járásra gondolok, más volt:)), de aztán találtam valakit aki hozzám illik meg minden.. szerintem menny el ismerkedni valahova..
2009. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó de már több mint 2 éve nincs senkim?:(

ennyi idő alatt el kellett volna felejtenem nem??

2009. aug. 16. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindenen múlik hogy mennyi idő alatt tudod elfelejteni. Például hogy meddig voltatok együtt meg ilyesmi, de a legjobban attól függ hogy mennyire szeretted. Erre nem nagyon van gyógyír. De próbáld meg ne mindenkiben csak őt keresni. Menj el szórakozni vagy legyél sokat a baráti társaságoddal, lényeg hogy ne ülj otthon a négy fal között mert akkor állandóan ő fog az eszedbe járni és annál nehezebb lesz elfelejteni.


(bocsi hogy kicsit hosszú lett)

2009. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl sok közös emlék van ,mindenről beugrik valami..keress valami elfoglaltságot és/vagy ismerkedjél, ahoz még a szobádból se kell kimenny,má van sok társkereső oldal is.. aztán valamelyik csak bejön:)
2009. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 hónapig voltunk együtt.És nem tudom h szerettem e...mert mikor szakítottam vele nagyon megkönnyebbültem...

De ennek már több mint 2 éve!!!

2009. aug. 16. 19:42
 6/6 A kérdező kommentje:
felraktam magam társkereső oldalra is...
2009. aug. 16. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!