Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy év után elmulhat a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlllllllllllllll kérdése:

Egy év után elmulhat a szerelem?

Figyelt kérdés
Egy évet jártam egy fiuval,aki alitasa szerint nagyon szeretett és szerelmes is volt belém. Egy év alatt soha nem veszekedtünk,nagyon jól megvoltunk,és latszott is rajta ,hogy szerelmes,mindent megtett értem,persze énis szerettem és szeretem de nem voltam szerelmes,de nagyon kötődtem hozzá:(.És egyszer csak azt mondta,hogy ő már nem szerelmes,nagyon fájt es fáj ez,és nem tudom ,hogy ez hogy történhetett:( szerintetek ebből még lehet békülés vagy nem?:(
2012. nov. 22. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes, akkor mi a baj? Ő sem az. és te sem. Felesleges az olyan kapcsolatokat erőltetni, ahol nincs szerelem. Főleg fiatalon.
2012. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem és hiányzik,de ő tényleg serelmes volt..és egyszer csak úgy elmúlt nála
2012. nov. 22. 20:33
 3/7 ASOT ***** válasza:
Az elmúlik. mindenhl, sehol sem tart örökké, a kérdés csupán annyi, h mi marad utána!
2012. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a szerelem egy ev utan cska ugy elmulik?egyik honapban meg szeret s masikban mar nem?ez mi?:|
2012. nov. 22. 20:40
 5/7 ASOT ***** válasza:
ne keverd össze a szerelmet és a szeretetet ! ha szerelem után megmarad az őszinte szeretet, a másik fontossága tisztelete és a vágy az számít igazán, h mi marad a köd után ha kitisztul az idő...
2012. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne kapaszkodj minden erőddel belé, csak azért, mert ő szerelmes volt beléd. Lesz még más is, aki szerelmes lesz, és akibe te is szerelmes leszel, hidd el, úgy sokkal jobb lesz.

Amit érzel, csak kötődés, mert megszoktad, hogy veled van, hogy szeret, hogy van valakid. De ha nem kölcsönösen érzitek ugyanazt, nincs értelme. Lehet neki is azért múlt el a szerelem, mert te nem viszonoztad.

2012. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ASOT ***** válasza:
szóval ha képes vagy eldönteni , hogy mi is maradt, akkor tudni fogod h folytatni akarod e...
2012. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!