Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, tényleg bejön nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg bejön nektek, ha a barátotok tetovált? Ha igen, milyen, színes vagy fekete?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 14:17
 1/9 anonim válasza:
nekem nagyon bejön.:D és mindegy.:)
2012. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az is mindegy, hogy milyen minta?
2012. nov. 21. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be.Legfeljebb a fenekén,ahol nem látszik.
2012. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ebben a ormában értelmetlen a kérdés, mert an, akinek kimondottan bejön, van, akinek "mindegy" és van, aki kimondottan nem szereti a tetoválást. nyilván magad miatt tetováltatsz, aztán majd hozzád illő párt keresel: olyat, aki kimondottan szerti vagy legalábbis nem zavarja.


nekem egyébként nem tetszik, sem a színes, sem az egyszínű, de elfogadom, hacsak nincs az egész ember tetőtöl talpig végigvarrva. ott azért már másban is különböznénk, tehát eleve nem sok esélyünk van egy jól működő kapcsolatra... minden olyan dolog, amivel a személyiségedet mutatod a külvilág felé (ilyen a tetoválás s) szűkíti a kört, de egyben pontosítja is a találatot :)

2012. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fekete!!!!!
2012. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semleges érzés. Úgy értem, nem amiatt lesz valaki szimpatikus vagy unszimpatikus, hogy tetoválása van. Ha a srác tetszik, akkor a tetoválásával együtt tetszik, ha nem tetszik, akkor tetoválással együtt nem tetszik. Számomra a tetoválás teljesen irreleváns dolog, nem zavar, ha van, de pluszpontot sem jelent. Igazából a szín is mindegy. Mármint ha a pasis témát nem keverjük bele, és szigorúan a tetoválásokról van szó, akkor tetszenek a színes nagy motívumok, de egy sima szürke/fekete is jól mutat.
2012. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nincs végigvarrva tök mindegy, van-e vagy nincs nem számít
2012. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bejönnek a tetkók.Nekem is van egy pár.A színes tetoválások nem nagyon tetszenek.
2012. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bejön,de inkább fekete legyen..
2012. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!