Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnantol számít egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantol számít egy pasi papucsnak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs ,számit
2008. máj. 25. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnantól, hogy a saját érdekeit MINDEN esetben a partner érdekei mögé szorítja, nem érzi eléggé fontosnak a saját véleményét ahhoz, hogy azt megossza a társával, "úgy gondolkodik, ahogy a szerelme", tehát: minden úgy tökéletes, ahogyan azt a lány gondolja/cselekszi, a fiú nem bírálja felül a lány tetteit (vagy legalábbis hangosan nem), fejet hajt az akarata előtt, és minden igyekezetével azon van, hogy megfeleljen a másiknak.

Vagy azért viselkedik így, mert úgy érzi, egy nála sokkal jobb/szebb/okosabb partnert fogott ki, és elhiszi, hogy a másik mindent jobban csinál, vagy azért, mert megalkudott, és inkább eltűri a hisztis, rátelepedő barátnőjét, mintsem hogy egyedül legyen. Az utóbbi kategóriákba tartozók ált. magukban fortyognak és aztán egyszer csak - lehet, évek múlva - "robbannak".

... Szerintem mindkettő szörnyű, arról van szó, hog a fiú gyakorlatilag lemond önmagáról...

2008. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem onnantól, hogy vesz egy tulipánt. Az nagyon durva....
2008. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadónak teljesen igaza,amikor a nő diktál,amikor minden idődről beszámolsz,amikor "elkéreszkedsz" pl:bulizni,sörözni.Ezen embereket sajnálom,de ugyanakkor szánalmas is,mivel ne egy nő diktáljon már,hát hova fajul ez a világ.Ki kell őket osztani,de nagyon keményen
2009. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!