Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miatta én sírtam, most ő sír....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miatta én sírtam, most ő sír. Fáj, hogy neki fáj. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

az exszel jóban maradtunk, annyira, hogy mikor szakítottunk is, szinte egymást vigasztaltuk.

nos anno rengeteget szenvedtem miatta. már rég vége. de találkozott bnőmmel, aki valahogy kiosztotta, hogy de jó, hogy én megszabadultam tőle, mert most végre boldogan élek, stb stb.

az ex erre összetört. azt hitte őt mindenki szereti, mindenkivel kedves volt, most, meg azt látja, hogy mi kibeszéltük őt a háta mögött, nem tudta hogy ilyen rossz embernek van titulálva stb ő úgy érzi nem tehet erről, hanem ott baj, hogy én kibeszéltem magunkat, ő soha nem tette és nem gondolta hogy a barátaim ennyire utálják. tehát most mártír. teljesen ki van borulva.

és bennem meg az van, hogy fáj őt így látni hogy azt hiszi őt senki nem szerette.

szóval lassan ott tartunk, hogy bőgünk mindketten, már megint felszakadtak bennem a sebek, a kapcsolatunk fájdalmai, minden egyszerre.

mindig szerettem volna, hogy működjön, de annyira nem tudunk kijönni, de pedig ő is akarta volna, de annyi balhé és balhé, hogy idegileg kikészítettük egymást.


még ha dühös lenne, azokért amit bnőm mond, megérteném. de ehelyett totál kikészült. fáj neki minden, amit mondott, mert ő nem érzi igazságosnak, mert ő úgy érzi mindent megtett hogy működjön. szóval eddig úgy érezte ő jó ember, és velem nem lehet kijönni. de most a képébe vágták, hogy én mennyit szenvedtem, hogy messze nincs ő a jó embertől stb.


nos mivel mindenkinek igaza van a saját nézőpontjából a kérdésem tényleg csak annyi, mit tegyek, hogy ne szenvedjen, hogy ne szenvedjünk?


2012. nov. 17. 14:05
 1/7 A kérdező kommentje:

az érthetőségért:

ő azért sír, mert ő mindent megtett értünk, nem megy, és most meg lehordják hogy egy szemét ember

én meg azért, mert én is mindent megtettem, hogy működjön, de soha semmi nem volt jó és most ahelyett, hogy csajozna meg boldog lenne és elfelejthetném, most ki van készülve, ha nem is konkrétan miattam, de a kapcsolat fájdalmai miatt, amik megviselték. amik engem is, nekem hiányzik ő, de nagyon nem megy együtt, ezt eddig is nehéz volt belátni, de felnőttek módjára beláttuk. most meg megint a bőgés.

2012. nov. 17. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Lehet hogy ha egy kicsit távolabb lennétek egymástól akkor könnyebb lenne túllépni a dolgon.
2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

még egyszerűbben:

lezártuk a se veled, se nélküled kapcsolatot, de szakítás után is se veled, se nélküled kapcsolat maradt.

nem tudunk továbblépni, mert mintha megmaradt volna valami lelkiszál, hogy pl nálam: én akkor tudok majd nyugodtan új kapcs-ba lépni, ha látom, hogy ő megtette, és ez szerintem fordítva is így van. mintha valami összetartana minket ami nem enged, mint egy bilincs, ami fájdalmat okoz, ha szabadulni akarsz.

2012. nov. 17. 14:53
 4/7 A kérdező kommentje:
most látom a választ, köszi. én igyekszem távol lenni, meg ő is, de egyikünk sem meri elsőként megtenni a lépést.
2012. nov. 17. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek kell kibeszélni a párkapcsolatot?! o.O Inkább vele beszélted volna meg anno...
2012. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
.. össze fogtok jönni megint, annyira mindegy. sőt, igazából nem is szakítottatok. jót tennél neki, nem ártanál, ha szó nélkül törölnéd mindenhonnan, és megszakítanád vele a kapcsolatot.
2012. nov. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem beszéltem ki amúgy, csak mindig látszott rajtam ha szomorú vagyok, meg ideges, hogy miatta már megint.


amúgy szerintem már nem is szeret engem abszolut, lassan nem értem magam, minek gondolkodok egyáltalán rajta. majd nem tartok vele kontaktot, ennyi.

köszi a válaszokat.

2012. nov. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!