Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándék barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék barátnőmnek karácsonyra? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Calvin Klein Euphoria parfüm 100ml
2012. nov. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire ismered a párod! Ha biztosan tudod hogy szereti azt az illatot akkor nem rossz. De én vennék mellé valami kis maradandó apróságot. pl a nők oda vannak a plüssökért :D
2012. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy macit :)
2012. nov. 15. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell drágának lenni..A fő, hogy a szeretett párunktól kapjuk..:)

De igen..Én is örülnék valami plüssnek, vagy egy apróságnak, ami egy közös emlékből fakadna..

Egy nőt nem csak piperecuccokkal lehet "levenni" a lábáról.:)

2012. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a parfümöt, nagyon jó! remélem az én barátom írta ki ezt a kérdést! :D
2012. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy hivnak? :D
2012. dec. 13. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Bea :D
2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nagyon örülnék egy cuki idézetnek meg egy nagy puha plüssmacinak de nem kell nagyon nagynak lennie de a nagy plüssöket imáják a nők valamiért. Ennyi elég is :)
2013. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos már szakított velem már több mint fél éve :((
2013. nov. 10. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!