Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerüljek hozzá közelebb? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FakeSmile kérdése:

Hogy kerüljek hozzá közelebb? :/

Figyelt kérdés

15éves vagyok,lány.Tetszik egy srác,ő 12.es.Mivel most lettem idén középsulis elötte nem ismertem,de már hállotam róla.Elméletileg ismer engem,egy haveromtól hallottam még tavaly de akkor még a létezéséről sem tudtam.Nemvagyok túl beszédes lány,de visszahúzódó se,ő nagyon csöndes elég sokat hiányzik,és ha bentvan a suliban akkor is álltalában a termében van,csak néha látom a folyosón tanulni.Néha rám néz,olyankor lesütöm a stemem,és érzem hogy elpirulok,hy a közeüemben van autómytikusan megváltozik a személyiségem,eléggé teszem magam,pedig inkább az aranyosabbik felem akarom mutatni.Már gondolkoztam rajta hogy bejelölöm facen és ráirok de miután már barátnőm álltal a fél osztályom tudja hogy bejön és ezt szivesen terjdsztik,félek hogy már tudja.Egyépként nem túl helyes srác,de nekem bejön.(Múltkór pont beszélgetett két barátnőm hogy én biztos összefogok jönni A sráccal mert ő olyan csúnya hogy bárkivel összejönne:D ez aranyos volt,már amennyire.)Szóval egyenlőre esélyem sincs nála.A nevét onnan tudom csak,hogy a magyar tanárom egyszer bemutatta a folyosón,már nem is tudom miért.Aznap rákerestem facebókon,4(!) óra mulva találtam meg tök más néven.Szóval egyenlőre csak távolról figyelem.

Tippek,ötletek,tapasztalatok jöhetnek.:)


2012. nov. 14. 19:45
 1/3 P.S.94 ***** válasza:
Szerintem légy bàtor, ha mást nem is de ìrj rà facen és ismerkedjetek. Ha azt visszahùzòdò viszont vigyâzz vele el ne ijeszd mert az ilyen fiùk érzèkenyek az ilyeemire...ha egy làny közeledik hozzàjuk. Ha nem mersz ràírni legyèl a közelében nézd a szemed sarkàbòl h figyel e téged amikor másra nézel és amikor figyel nézz vissza rá mintha csak ő bàmult vna téged. Ez nàlam bejött ;-) Sok sikert
2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sz*rj a rosszakaróidra, jelöld be, oszt írj rá!
2012. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:) megpróbálom a tanácsod és szemezgetek vele.:) aztán bátorságotgyűjtök és bejelölöm.:D

Bár ilyenkor könnyen elhatározom.Aztán ha ott áll/ül elöttem teljesen elszáll a bátorságom.:|:D

2012. nov. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!