Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra mit vehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra mit vehetnék?

Figyelt kérdés
Én 17/L, ő 19/F... Annyi elképzelésem van, hogy nem olyat szeretnék amit bármilyen más alkalomra megkaphat, mint pl(óra, headset), hanem ami ahhoz az alkalomhoz illő. Mint pl fordítva van hogy a fiú vesz a lánynak, és a lányt elhívja.. Valamit, ami rólunk szól..Tavaly karácsonyra vettem egy képkeretet és beletettem a képünket. pl ilyesmi kéne, valami maradandó. Nem hogy pl sütök tortát, elfogy és ennyi:D. van ötletetek? Ti mit vettetek a barátotoknak?
2012. nov. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz szét direkt ilyen ajándékos boltokban, hátha tud adni valami tippet az eladó. Most így hirtelen nem jut eszembe semmi sem, csak azt tudom javasolni hogy nézelődj, hátha találsz valamit ami tetszik. És gratulálok!!:)
2012. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, tudnád.
2012. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első.köszönöm a választ:)

második..gratulálok... tudod ha elmész egy tegyük fel ajándékboltba... mit látsz? csupa lányos dolgokat.csak nem fogok neki hello kittys plüsst venni, nem gondolod? de te biztos tudod hogy szeretem őt vagy sem:) nagyon ismerhetsz:)

2012. nov. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!