Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig az tetszik, aki elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Ha van úgy, hogy több pasi is bejön, akkor a választék közül mindig az tetszik, aki kevésbé elérhető. Annyira zavaró ez a tulajdonságom, mert ha már az egyikkel beszélek, már kevésbé tetszik, vagyis ha jobban megismerem. De ha aztán a másikkal beszélek többet, vagy csak integet és a másik felém se nézz, akkor már ő kell. Velem van csak így, vagy mással is? Mi a teendő, vagy hogy kéne változnom?

2012. nov. 11. 22:59
 1/3 panini ***** válasza:
Egyik sem igazán a te embered. Ha eljön a tiéd, akkor majd csak ő fog kelleni. Ha integet más, ha nem.
2012. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor azt nem érem, hogy miért tetszik nagyon, hogy éjjel nappal a fejembe jár mind2, csak aki elérhetőbb kevesebbszer? :/
2012. nov. 11. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez velem is így van..Amelyik pasit érdeklem, ők engem kevésbé, inkább csak barátilag..

Amelyik meg nekem tetszik, az az elérhetetlenebb kategóriába tartozik.

Nem azért, mert olyan hű de helyes és ilyesmi..Hanem a körülmények miatt is, meg úgy alapjából, a stílusa, viselkedése miatt is..

Én nekem elég hosszú időbe telt, mire rájöttem, hogy elérhetetlen után ne "kutassak", hanem engedjek olyannak is, akinek eddig nem akartam.

Ezért sincs ideálom, meg ezért is próbálom kerülni azokat a helyzeteket, ahol találkoznék az "elérhetetlen" pasival..

2012. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!