Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseljem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el azt, hogy a pasim szakított velem?

Figyelt kérdés

Szerettük egymást,minden jó volt,csak az volt a baja h mindenért piszkáltam!megpróbáltam magam visszafogni,sikerült is valamennyire de nem teljesen!

Már egyszer szakított,utána visszakönyörögte magát,és azt mondta,h nem lesz több ilyen!és tessék!itt van!én nem tudok nélküle élni,akármilyen köcsög is volt velem!segítsetek!


2007. aug. 31. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem mehet ez így az örökké valóságig. Szereted, de ha így bánik veled, érdemes meggondolni, hogy megér-e ennyit. Csak te kapsz sebeket azzal, hogy visszafogadod és hagyod magad újra eldobni. Így soha nem fogod túltenni magad rajta, mivel mindig feltépi a sebeket. Egy ideig irtó rossz lesz, de próbálj barátok közé menni, megbeszélni valakivel a dolgot, nem otthon gubbasztani és rá gondolni. Át fogod vészelni egy kis idő elteltével. Csak te sérülhetsz ha mindig hagyod magad.

2007. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szió!!

Gondolom milyen rettenetes lehet most neked.. nehéz is ilyenkor mit irni. Az biztos, ha visszaengeded akkor soha nem leszel túl az egészen, és még az is lehet hogy egy elég komoly depressziót is összeszedtsz magadnak a bizonytalan helyzet miatt. Ha elment had mennyen!! Gondolj bele nem gondolhatja komolyan vagy inkább úgy irom hogy nem szerethet téged komolyan, ha megtudta tenni azt a lépést hogy elmennyen tőled és hogy szakitson veled.. nem?? Az a baj ezekkel a helyzetekkel hogy a kivűlállók mindig jobban tudják megitélni a dolgokat mert nem elfogultak a témával, hiszen nincsenek érzéseik az üggyel kapcsolatban. Probálj meg mindig arra gondolni, hogy ő ezt a lépést megtudta tenni, tehát tőlle ne várj már komoly dolgokat.. Az egyik bnőm pont ugyanigy járt mint te. Volt egy barátja majdnem 2 évig voltak eggyütt. A fickó egyik napról a másikra szakitott vele ilyen csip-csup indokokkal, aztán egy jó hét múlva felkereste a barátnőmet hogy béküljenek ki, mert ő már nagyon megbánta a dolgot és nem gondolta komolyan. A bnőm persze visszafogadta majd egy 1,5 hétre rá a fiú megint szakitott vele. A bnőm jobban összetört mint az előző szakitásnál.. Teljesen kibukott hál istennek rá hatott a jó szó, és vhogy összeszedte magát. A pasi rá egy hónapra ismét probálkozott de ő hál istenek elküldte a francba és még rendesen jól is érezte magát tőlle. Nem tudta már felzaklatni a dolog, mert eltelt egy kis idő amig nem látta, és nagyából el tudta felejteni a srácot, beindult nálla egy gyógyitó folyamat, ami felhúzott köré egy falat hogy a fiú ne tudja őt többet megbántani. Azóta boldog összeköltözött egy másik fickóval és most lett egy babájuk is.. (Pedig ő ugy érezte, hogy neki tényleg az a fiú volt élete nagy szerelme, de egyszer otthagyta és nem akarta hogy mégegyszer ekkora fájdalmat okozzon neki.)Tehát én azt mondom, hogy ne fogad őt többet vissza, mert nem gondolja komolyan.. El tudott menni, a szemedbe tudta mondani, hogy vége ez igy lezajlott....akkor szerinted??? Mostmár majd másképp lesz?? Azért mert féltékenykedtél, meg piszkáltad? Ugyanmár ezt minden nő csinálja, még én is de a páromnak eszébe nem jutna emiatt szakitani. Jó van amikor jól összeveszünk rajta, hogy milyen hülye vagyok de ENNYI. Nem szakitunk!!!!

A másik ha már te is tudod hogy egy köcsög, akkor meg mit töprengsz?? Te csak azt hiszed hogy nem tudsz nlküle élni.. Nem a francokat nem!! És előtte? Vagy már Anyudból is eggyütt jöttetek ki??;D Ne csináld már ezt sokkal többet érdemelsz, és többet ér a saját életed annél minthogy most ilyen dolgokon akadj le. Most fogadjunk hogy tiszta bbánatos vagy nem érdekel semmi... ez igy jó?? Ezt is mind ő okozza neked. Felejzsd el, zárd le magadban, lépj tovább élvezd az életed és probálj meg boldog lenni..;P Én szoritok neked!!

2007. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!