Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenynek lenni csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenynek lenni csak akkor lehetséges, ha szerelmesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Vagy azért is lehetünk féltékenyek pl. az exünkre, mert mégiscsak a "miénk volt" valamikor, most meg már mással van?

2012. nov. 6. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mert hasonló helyzetben vagyok.
2012. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az exedre csak akkor lehetsz féltékeny, ha érzel is iránta valamit, mert ha teljesen közömbös lenne számodra az ex, akkor teljesen hidegen hagyna, hogy kivel éppen mit csinál!


Az viszont egy másik kérdés, hogy a jelenlegi párodra miért vagy féltékeny, ha éppen az vagy!

2012. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nem, a feltekenyseg nerm kotodik ahhoz hogy szerelmes vagy-e, inkabb ahhoz kotodik hogy az illeto szemelyhez ragaszkodsz-e fuggetlen hogy barat vagy csak kedveled bizonyos okbol, mert akkor mar lehetseges a feltekenyseg.
2012. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem, hogy egyfajta birtoklási vágyból is adódhat a féltékenység.
2012. nov. 6. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

A féltékenységnek semmi köze a szerelemhez. Létezik pl. testvérféltékenység, ahol a gyerek azt akarja, hogy a szülő csak vele foglalkozzon, vagy szakmai féltékenység, amikor esetleg a kollégád azért nem segít valamiben, nehogy te tűnj jobb szakembernek, stb...

Egyszerűen arról lehet szó az ex esetében, hogy hiába nem akarsz már vele lenni, titokban azt szeretnéd látni, hogy szenvedjen utánad, mert az növelné az egód. És amikor látod, hogy ő is túllépett, akkor az egy pofon neki. Tudom, én is nemrég éltem át: ötéves kapcsolat után három hónap alatt becsajozott. Hiába hogy én meg eleve egy másik pasi miatt szakítottam vele, akivel azóta is együtt vagyok, akkor is zavar. Mert hiába örül a tudatom annak, hogy jól érzi magát, az egóm azt akarja, hogy szenvedjen utánam..

2012. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az elején mindenkinél féltékeny voltam, még annál is, akit amúgy nem szerettem. Aztán ezek elmúltak, viszont ha már szerelem is volt, akkor ott máshogy megy számomra ez a dolog...:)
2012. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a szerelmes férfi féltékeny, a nők szerelem nélkül is azok.
2012. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ...noname... válasza:
ez nem féltékenység inkább irigységnek nevezném...v csak szimplán rossz mással látni...
2012. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!