Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele, én ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele, én ezt már nem fogom sokáig kibírni?!

Figyelt kérdés
Barátom nagyon gyerekes,felelötlen,mindent a szájába kell 70x rágni,betegesen féltékeny a saját árnyékára is,pedig okot nem adtam rá.Azért nem jár el a barátaival sehova,mert azt gondolja azonnal szaladnék egy "agyilag felnött férfihoz" stb.Szeretem,de kezdek kiborulni,ma egész nap a sirás kerülgetett a munkahelyemen.

2012. nov. 6. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy változzon, jobbat nemtudsz, ha nem tud érted változni és te nem bírod már akkor meg vess véget ennek :S jobb ötletem nincs :S
2012. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmmmm....... lehet, hogy job, ha egy agyilag felnőtt pasit keresel tényleg.....
2012. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2x volt már majdnem idegösszeroppanásom,most is a határát súrolom,de túlságosan szeretem az a baj :( :(
2012. nov. 6. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
el kell fogadnod hogy nem illetek össze. sajnos ez fájdalmas de be kell látnod.
2012. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"2x volt már majdnem idegösszeroppanásom,most is a határát súrolom,de túlságosan szeretem az a baj :( :("

Az üzenet szövege: Ez most vicc, vagy komoly?

igen sajnos ez komoly

2012. nov. 7. 11:54
 6/8 A kérdező kommentje:

gyerekes,féltékeny

Az üzenet szövege: szia!

mióta vagytok együtt? csak mert én 4 év után alig jutottam valamire ugyanilyen szituban, csak itt a barátnőmre igazak a rossz dolgok.. :/

mi még csak majdnem 2 éve,én vagyok neki az elsö barátnöje...26 éves

2012. nov. 7. 11:55
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap kitalálta hogy ö ezt nem tudja tovább folytatni,lehet nem is szeretne tovább ebben a kapcsolatban maradni.Ma már drágámozott meg ilyesmik,mintha misem történt volna.De sajnos ez már nem az elsö alkalom hogy szakítani akar,mert nem tud megfelelni.Csak pár óra mílval mindig meggondolja magát az a gond :@
2012. nov. 7. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsatok szunetet, es ne talalkozzatok egy ideig.
2012. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!