Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és egy 17 éves fiúval járok. Az a bajom h ha találkozunk akkor csókolózunk meg minden de szinte sose tudunk egy jót beszélgetni se kettőnkről se semmi másról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyvégben csak értelmetlen hülyeségekről van szó. A neten is néha csak a micsi? -ig jutunk el. Mit csináljak h ezen változtatni tudjak? Szeretem de nagyon el szoktam azon gondolkodni h ő is igy érez e. (nem rég óta járunk)
2012. nov. 6. 08:23
1 2
 1/11 majomajom válasza:
hát sajnos velem is így van...nem is nagyon beszélgetünk személyesen csak neten, mikor ott vagyok akkor egyből rámmászik, csókolgat...:S nem tudom hogy mit tehetnék énse
2012. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dobjátok szerintem mert engem is igy használtak ki :s
2012. nov. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mit szeretsz benne, ha nem a személyiségét?
2012. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jóval idősebb vagyok, mint te, és az a véleményem - hidd el, nem csak a generációs különbség mondatja velem - hogy amennyiben nincs közös témátok, nem tudtok beszélgetni, és még a neten is ( ami csak a kapcsolat-pótlék kategóriába tartozik ) csak egy idióta rövidítés leírásáig juttok, héát akkor nincs közös jövőtök, nem passzoltok össze.....

Normális, emberi kommunikáció nélkül nincs párkapcsolat....

2012. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én néha úgy elmondanám neki ha valami bajom van vagy éppen nagyon örülök valaminek de ha elkezdem akkor jön h:értem! és ezzel lezártuk a témát..ezért inkább nem is kezdek el vele komolyabban beszélgetni mert teljesen olyan érzés h leszarja amit mondok neki..azért se szeretném dobni mert a haverjai nagyon jófejek és nem akarok kikerülni abból a társaságból.....teljes zűrzavar...:S
2012. nov. 6. 09:34
 6/11 A kérdező kommentje:
de szerintetek szóba hozzam valahogy neki???
2012. nov. 6. 09:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem életkor-függő, közel háromszor annyi idős vagyok, mint te, mégis teljesen jól el tudok beszélgetni a 14 évesekkel, persze nem kapcsolat keretein belül. Egyszerűen csak dobd ki a csávót, ez jobb már nem lesz.
2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszaitokat :D
2012. nov. 6. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel több mint másfél évig nagyon jó baráti viszonyba voltunk,szinte mindent elmondtunk egymásnak,és lás csodát semmi probléma nincs ilyen téren.:D fb-n sokkal kevesebbet beszélünk mióta együtt vagyunk,és több téma marad élőbe,de számomra elképzelhetetlen,hogy egy barátnővel ne tudnék felhőtlenül csak beszélgetni...szerintem ez már rég rossz ha tényleg semmi téma sincsen:/ lehet fiatalabb barátot kéne találnod:S:)
2012. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én pont így voltam a volt barátommal mint te egyszerűen nem volt közös témánk vége is lett a dolognak..nálunk úgy volt hogy neten jól eltudtunk dumcsizni élőben meg nem..szerintem így nincs sok értelme mond meg neki hogy neki nem hiányoznak a beszélgetések a kapcsolatból mindenképp kérdezz rá és ha szeret akkor próbál majd változtatni :)
2012. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!