Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány, aki amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki amit mond, azt be is tartja és úgy is gondolja?

Figyelt kérdés
Mert én csak egy ilyen lánnyal tudok elképzelni egy párkapcsolatot.
2012. nov. 4. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A "mosolygós" lány valószínűleg nem ilyen.
2012. nov. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha megjön az igazi, majd olyan leszek. Gondolom.
2012. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es! Honnan tudod, hogy Ő az igazi? Bármelyik férfi/fiú lehet az igazi, így mindenkihez úgy kell hozzáállni, hogy vele megbízható, rendes vagy. Én pl. nem akarok olyan nővel foglalkozni, aki nem tartja be amit mond. Mert gondoljunk csak bele... mi lesz később a kapcsolatban, ha ott is ezt csinálja?
2012. nov. 10. 08:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi az pont azért az, mert úgy kellesz, úgy vagy tökéletes neki, ahogy vagy és nem vár el semmit.


Mindenkinek más tulajdonságokkal bíró ember jelenti az igazit. Ha jön, azt mindenki már elejétől belülről érzi és nem gondolkodik el, hogy "vajon ő nekem az igazi?"

2012. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!