Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar engem vagy csak szórakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar engem vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ismertük meg egymát.Mintha első látásra szerelem lett volna.Egy hullámhosszon voltunk,sokat beszélgettünk,éreztük egymás iránt a vonzódást,hogy akarjuk egymást.Fél év után össze jöttünk.Minden csodás volt,szerelmet vallottunk egymásnak.Éreztem hogy igaz,és nem hazudik.De voltak dolgok amik furcsák voltak.Nem akart sokat találkozni,10ből 3x lemondta a talit,ezét én is elkezdtem ugyan ezt csinálni.Elkezdtem hisztizni,fenyegetni hogy ez nállam nem fog így működni.Amikor felhívtam és közöltem h beszélnünk kell,megijedt és ideges lett.Amikor lemondtam a talit akkor is ideges lett,és kételkedett bennem,láttam rajta h szenved és nem esik neki jól.Legutoljára amikor mentem hozzá,kicsit késtem és már hívott hol vagyok,azt mondtam nem tudok menni.Felkapta a vizet.2 perc múlva csengettem hogy ott vagyok.Elkezdtünk beszélgetni,és mondta h elege van h ezt csinálom,hogy ö jót akar és csak a negativumot kapja tőllem és nem hiszek neki.Vége lett!Megkerestem,mondtam h elhiszem h szeret,de nem érdekelte.1 hét múlva új csaja lett.De közbe bejön hozzám a munkahelyemre.1X kedves,aztán bunkó.Amikor meglátott egy fiúval,másnap bejött és nagyon bunkó volt velem.Megkértem ne jöjjön be hozzám,és csak bejött.Először bunkó volt,aztán megint kedves.Pár nap múlva rákérdeztem h mit akar?erre azt mondta hogy semmit,eléggé flegmán és utálatosan.Ez mit jelent?Ha valakit nem érdekel valaki,akkor nem megy be hozzá,teljesen közömbös.Nem pedig bunkó vagy kedves.Mért pont hozzám jön vásárolni és nem máshova?Azt mondta felejtsem el,erre azt mondtam rendben,ha ö is elfelejt.De csak bejött,és így nem fog menni.Mit csináljak?Ez mért van?

2012. nov. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2012. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt mondd el neki is
2012. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van barátnője,és nem akarok bajt!De nekem elég annyi ha tudom hogy érdeklem még.Ezt hogy tudnám kideríteni?Próbáltam kedves lenni vele,erre ö bunkó volt.Aztán már én is bunkó voltam,le is ordítottam hogy haggyon békén ne jöjjön ide.Ö meg felháborodott...Nemtudok rajta kiigazodni.
2012. nov. 3. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd, veled lenne. ne álmodozz, mert csak magadnak ártasz!
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekik a kapcsolatuknak hamar vége lesz, és amikor vége lesz, akkor mondd el mit érzel iránta
2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem lehet h a biztosat nem dobja el a bizonytalanért?Lehet hogy nem akar egyedűl maradni és fél attól h mivan ha szakít a másikkal??De akkor mért jön hozzám,miért bunkó paraszt,ha nem érdeklem?Aki iránt én nem érzek semmit,én nem vagyok velük paraszt...Vagy ti igen?
2012. nov. 3. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hét után új csaja lett? NAGYON nagy összegben fogadnék rá hogy csak szórakozik veled. Hagyd békén, legyél te is flegma és utálatos. Aztán vagy vissza akar majd kapni, vagy leszáll rólad végre, csak nyerhetsz vele. 22/F
2012. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!