Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

20 éves lesz és nem tudom mit vegyek neki, vagyis pontosabban mivel tudnék neki örömet szerezni.


egy közös kép bekeretezve...ez lesz az egyik..

de ez szerintem nem elég

gondoltam parfümre, de most vette magának..ami 1 évig elég, ezüst láncot az előző barátnőjétől kapott


amúgy nagy foci drukker és maga is játszik csapatban, így gondoltam még egy mezre, a nevével és a 20as számmal..( 20 éves lesz)..


szeretném, ha maradandó és emlékezetes de ugyanakkor személyre szoló lenne


Valakinek valami más ötlet ?


2012. nov. 1. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
csokifaszt
2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kicsiZoli ***** válasza:
Láncfűrészt, az hasznos!
2012. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
látom megy az unalom...
2012. nov. 1. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Évszámos gyertya ezzel a felirattal: Még 20 év után is lángol......:)

Vonzerőt fokozó szappan szexi huszasoknak.....:)


Nagyon jó ez az oldal, vicces ajándékok vannak. Szerintem jó ötlet lenne, bár attól függ, hogy a barátod mennyire fogható a humorra.


[link]

2012. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a meznek tuti nagyon örülne,szerintem legyen az :)
2012. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kézzel készítenék neki. Festenék neki valamit, írnék neki verset, díszpapíron az érzéseimet iránta, ilyeneket. :)


A volt barátomnak saját kezűleg csináltam képkeretet fából és a közös képünket tettem bele. Volt, hogy vettem kendőt neki meg medált amikor nem volt jobb ötletem...

2012. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.kreativvagyok.hu


nekem mindig beválik és te készíted ezért emlékezetes

2012. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! a kreativitást nagyra értékelem!:)
2012. nov. 1. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!