Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem azt a fiút aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem azt a fiút aki nekem tetszik hogy lájkolja a képemet, mert fotós készítette és versenyre szánja. Erre ő közli velem h nem lájkol ilyeneket. Szerintetek ezután mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Adj hálát az égnek, hogy összefutottál egy normális sráccal.
2012. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aggódj tovább hülyeségeken...
2012. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csülkös bablevest.
2012. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ásd fel a kertet
2012. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kérdés felesleges volt. ne szívd ennyire mellre. ha tetszik neked az a fiú, akkor nem úgy kell elcsábítanod, hogy belájkol egy képedet...
2012. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy akkor nem is tetszik neki a kép?
2012. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre en is mindig azt valaszolom, hogy majd azt likeolok amit nekem kedvem tartja... Egyszeruen irj ra ha mar ismerosod facebookon, ha szimpatikus vagy te is neki akkor biztos lesz kedve beszelni veled.
2012. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!