Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. évfordulóra ötlet?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszünk együtt 4. éve, 10 éve ismerjük már egymást, és van már 1 kisfiunk is. Szóval elég komoly kapcsolat, jegyben járunk.

De egyszerűen semmi ötletem nincs amellett, hogy készítek egy tortát..annyi mindent vettünk már egymásnak (könyvtől elkezdve ékszeren át szexuális játékokat...), hogy kifogytam az ötletekből. Interneten sem találtam semmit.

A gyerek miatt sajnos nem megoldható a kettesben levés, csak este 9 után, amikor elalszik. Tehát elmenni nem tudunk sehova.

Tetováláson gondolkodtam, de nem szeretném magamon viselni a nevét, mert még akármi történhet alapon.


2012. okt. 30. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy jó kis társas az a neve, hogy Hancúr párbaj :) Nekünk feldobta az életünket :)
2012. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerezz valakit, aki vigyáz egy estére a kölyökre, és menjetek el valahova! (étterem, színház, stb)
2012. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike :) ment a zöld kacsó!
2012. okt. 30. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!