Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tudom hogy alkalmi leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy alkalmi leszek neki, és elfogadom, hogy tudjak azon időre boldog lenni?

Figyelt kérdés

semmi esélyét nem látom, hogy kapcsolatra kellenék neki, vagy hogy ebből lehetne bármi.persze nekem meg nagy szerelmem.

úgy döntöttem, amíg velem van, örülni szeretnék a pillanatoknak, megélni őket és önfeledt lenni.

de folyamatosan ezen görcsölök, hogy többé nem fogom látni, most ülök a kocsiban utoljára, most hív fel utoljára, most érezhetem utoljára.

szeretném kizárni ezeket a gondolatokat. tudom. de nem akarok róla tudomást venni. hogyan?


2012. okt. 28. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

fogadd el

te vagy a buta, hogy hagyod magad megalázni úgymond

2012. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igy csak sérülni fogsz. tudom hogy nehéz de muszáj tovább lépned ha nem akarod hogy akár hónapokig, évekig kihasználjon aztán meg eldobjon mint egy használt zsepit.

Ennyire nem tartod magad semmire????? Mért gondolod hogy te csak ezt érdemled???? Igy mindig ki fognak csak használni.:((((

2012. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

már volt, hogy nem hagytam magam. és szimplán vége lett.

de most azt érzem amit egész életemben még soha. nagyon akarom őt, nagyon szeretem, és ilyen erősen még soha nem éreztem. szóval valami más van bennem, mint eddig volt.

kicsit olyan érzés, mint amikor a nagy ő-re talál az ember. mintha más lenne minden vele, mint bárkivel aki eddig volt. de persze ezt csak én érzem. most ezt nem tudom elengedni.

2012. okt. 28. 23:53
 4/12 anonim ***** válasza:

valószinűleg épp azért vagy érte ennyire oda mert Te meg nem kellesz neki. Sajna gyakori az ilyen....

Hidd el ennek semmi értelme de ezt gondolom most ugysem hiszed el. Csak sérülni fogsz....

2012. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szóval tudatosan felfogom, hogy alkalmi lesz, tehát elvileg nem kellene hogy sérüljek...
2012. okt. 28. 23:56
 6/12 anonim ***** válasza:

nem tudnád vele valahogy megbeszélni azt hogy te komolyat szeretnél?

ennek tényleg nem lesz jó vége ha hiszed ha nem

meg mért akarsz valakinek csak a játékszere lenni ha másnál lehetnél akár a nagy Ő is

2012. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
de mivel bele vagy esve mindenképp sérülni fogsz. Tudod más amit az ember agyban kigondol na meg más amit érez, az érzelmeket nehezebb irányitani.
2012. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mellette jelenleg képtelen vagyok mást keresni


vele nem tudom megbeszélni hogy komolyat akarok, mert bármikor amikor érzelmi síkon közelítettem, olyan volt, mintha csak elszállna magától és egyértelműnek/jogosnak látná akkor a szexet


most azon az elven vagyok, ha azt hiszi kihasznál, legalább ennyit higgyen rólam is és nem többet. mintha benne lennék egy partyban ami könnyen jön, könnyen megy alapon. mint egy "tökös" csaj. ezzel valahol nem égetem nagyon magam. illetve annyira nem mint egy full szerelmes kis málé senki.

2012. okt. 29. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
de ugyanugy megégeted magad csak ö nem fog róla tudni, mivel igazából csak úgy teszel mintha. De teljesen mindegy mivel ugysincs erőd tovább lépni, majd amikor muszáj lesz akkor muszáj lesz. Reméljük tanulságos lesz és többet nem mész bele ilyen alárendelt "kapcsolatba". Jobbat érdemelsz.
2012. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tanácsolnám Neked,hogy menj bele a dologba,ha tényleg nem lennének érzéseid,tehát nem szeretnéd,csak vonzódnál Hozzá.Viszont szerelmes vagy,így meg csak megégeted magad,ráadásul még alaposan ki is hasznának.Nézd,ez csak akkor nem volna kihasználás,ha előre letisztáznátok,hogy figyelj,ez csakis szex,semmi érzelem,és egyikőtök sem érezne szerelmet.Így viszont már arról van szó,és iszonyúan megfogod szívni a végén.A saját érdekedben mondom,hogy szállj ki ebből a hintából addig,amíg lehet.
2012. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!