Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl "sok" a barátom. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl "sok" a barátom. Hogy mondjam neki szépen, ugy hogy ne bántsam mégjobban meg?

Figyelt kérdés

Minden nap együt vagyunk 2hónapja. minden nap. 2nap volt a max amit külön töltöttünk

nagyon szeretem tényleg

de megfolyt

ha aztmondom suliután szeretnék barátnőimmel vagy anyukámmal lenni megsértődik

mindig megsértődik

nagyon féltékeny

ugy érzem nem bizik bennem pedig nincs oka rá hogy igy érezzen. folyton vol barátomrol kérdez...

anyáéknak is sok...sok hogy mindennap itt van.

NAGYON szeretem ő a mindenem

de ez igy nem lesz jó

öltetek?:)

16/l


2012. okt. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosítsd róla,hogy tényleg nagyon szereted,nagyon ragaszkodsz hozzá,és tényleg Ő a mindened,de mondd el Neki azt is,hogy szeretnéd,ha egy kis teret,levegőt hagyna Neked.Ha normális és szeret Téged,akkor képes bízni Benned,hinni Neked,és megérteni,amit mondasz.Ha viszont nem ért meg,akkor el kéne gondolkodni a szakításon is akár,hiszen ez így már a másikon csüngés kategória,és nem kapcsolat.
2012. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele....


Beszélgessetek, vezesd rá hogy a kapcsolatok 90%-a ezek miatt romlik meg stb stb, vesd fel h anyudéknak is sok h ott van mindig + mond neki, hogy nem lenne e baj ha mondjuk minden másnap találkoznátok, vagy esetleg menj át te, 1x itt 1x ott, minden másnap. + a Hétvége.


Beszélj vele, ha meg megsértődik sértődj utána vágd be a durcát és mond neki hogy neked ez így nagyon nem jó. Lehet fájni fog (neked) , de ezt meg kell játszanod és észre fogja venni magát

2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te vagy az első barátnője?
2012. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

nem,nem én vagyok

de tudom hogy utolsó barátnője nagyon átcseszte afejét:s

Ő rakta ki...

2012. okt. 27. 15:32
 5/5 anonim válasza:

Mutasd meg neki a gyakorikérdéseken a kérdésfeltevésed.

Ha van egy ici pici agyacskája biztos lehet vele értelmesen beszélni.

Ha meg nem, kövesd az elődöd példáját...

2012. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!