Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Felejtsem el, vagy csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy férfi(nős), elmondása szerint tetszem neki, és megcsókolna, meg minden egyéb...csak a lelkiismerete nem engedi, azt mondja.


Megcsalta már párszor a feleségét másokkal, ezért nem is értem ezt a hülye választ.


Mert ha nem tetszek neki, akkor miért nem mondja meg?

Rákérdeztem, hogy most akkor nem tetszem neked?

Erre azt mondja: Nem arról van szó, nincs semmi baj veled, kedvellek is, bla bla, csak a lelkiismerete.

De ha megcsókolnám, akkor viszonozná, azt mondta.


Ti ezt értitek?

Nem tudok egy férfi fejével gondolkodni sajnos.



2012. okt. 22. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megcsalta a feleségét, de többször már nem akarja. De te új ri.i vagy, majd biztos ráveszed:)
2012. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el inkább, eleve most miért akarsz vele lenni, ha nős. Meg ha már mással is megcsalta,akkor veled se lenne hosszú életű dolog.
2012. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ne aggódjon senki, nem akarom elvenni a feleségétől, még véletlenül sem.

Csak egy kis kalandot szeretnék, amúgy meg az ilyen úgysem változik meg sosem.

Ha mégis engem választana, egy idő után úgyis megcsalna ugyanúgy, mint a feleségét.

Úgyhogy nekem az ilyen emberek nem kellenek kapcsolatra, csak egy kis kalandra.

Ennyi.

2012. okt. 22. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Remélem ha férjed lesz egyszer ő is sorra csal majd téged mindenféle ribikkel... akkor majd megérted mekkora idióta vagy.
2012. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kalandokat akarsz keress nőtlen pasikat te szerencsétlen.
2012. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Egyetértek az elöttem hozzászólóval, hogy akkor inkább nőtlen pasiknál próbálkozz,ha ennyire kalandot akarsz.
2012. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most éppen ő tetszik, és amikor megtetszettünk egymásnak, még nem tudtam, hogy nős.

Kövezzetek meg, nem érdekel, ha ribinek gondoltok, de nem vagyok az.

2012. okt. 22. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Csókold meg, baszasd meg magad, aztán húzz el a sunyiba!

Vagy felejtsd el, de látom nem ez a szándékod.

2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Házas fickó, te rámászol, rinyálsz hogy nem smárol le. Azt mondod csak kalandot akarsz, később megcsókol, meg is k.. majd, aztán elhagyod. De nem te nem vagy ribanc:) Okos kislány:)
2012. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, amúgy a jegyesem pontosan ez a kategória, kb. Amikor megismertem volt valakije, de engem nem érdekelt, bepróbálkoztam. Magától semmit se csinált volna, de amikor én kezdeményeztem, egy kicsit engedett. Megcsókolt néhányszor, és volt ez-az, de szex nem. Már ez is csalás, de hősiesen tartotta magát. Azóta a nő megcsalta, elhagyta, és utána én voltam, akit megkeresett. 3-szor jártunk, első 2 alkalommal csalt.. A harmadiknál nem tudom... Nem tudok nem gondolni rá, hogyha egyszer megtette, megteheti újra. Szóval kalandnak talán jó lehet.. de ne akarj tőle semmi komolyat.
2012. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!