Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Felhívjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katty2424 kérdése:

Mit csináljak? Felhívjam vagy azzal csak elijeszteném őt? Várjak még vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik már lassan egy éve... de annyira béna vagyok, h szinte megszólítani se merem. Egyik barátnőm is tudja és próbál biztatni, hogy legyek már bevállalós, beszéljek vele. Neki köszönhetem azt is h az utóbbi időben sikerült vele beszélgetnem, és akkor tök jól eldumáltunk. Meg mindig odaköszön nekem stb. Csak az a baj h. én meg nem merek neki mindig úgy köszönni, ahogy szeretnék...mert én mindig vigyorogva köszönnék neki, de néha épphogy ki tudok nyögni egy halvány sziát, főleg ha mások is vannak körülötte...így attól félek, azt hiszi, hogy nem is bírom őt... :S

Az a másik baj, hogy csak ritkán láthatom, szinte csak minden 2. hétvégén...és barátnőm most azt mondja hogy hívjam föl és kérdezzem meg h van-e kedve velem eljönni sétálni vagy ilyesmi... (mert egyébként ott lakik a szomszéd városban). És nem merem megtenni, de legközelebb csak 2 hét múlva láthatom...de valószínűleg akkkor se merek tenni semmit...SZÓVAL MÁR TELJESEN KIVAGYOK BUKVA!!! és nem tudom mit csináljak...már ez megy hónapok óta :( Segítsetek!!!


2012. okt. 21. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

hívd fel, cseveréssz vele, és ha ő nem hív el, hívd el te :)

18L

2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam ezzel, csak a én fiú vagyok. Sokáig csak rágtam magamat, nem mertem megszólítani.. Aztán egyik nap odaültem mellé az egyetemen. Igaz kellett hozzá 3 óra, mire összeszedtem a bátorságomat hogy megszólítsam, de megérte. Azóta szinte mindig együtt vagyunk, sajnos van neki barátja, de azért nem adom még fel..


Szóval, fiúként, a tanácsom az, hogy ha akarsz valamit akkor tegyél érte. Nem csak a lányok tudnak félősek lenni, hanem a fiúk is. Van veszíteni valód? szerintem nincsen. Csak nyerhetsz, de azt sokat.

2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is legyél bátor, aki mer az nyer :)
2012. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy egy fiú véleményét is elolvashattam. :) Csak attól félek a legjobban hogy ha elutasít, utána hogy nézek a szemébe??? Meg én nem tudnék mást szeretni az biztos...senki mást nem tudok még csak elképzelni se helyette...mit csinálok én utána????
2012. okt. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!