Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3 hónapja járunk, de még nem feküdtünk le. Bármikor amikor próbáltam rávezetni mindig elterelte a témát. Lányok létezik olyan hogy jártok egy fiúval de nem vonzódtok hozzá szexuálisan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a csaj még szűz?
2012. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az eszedbe se jutott,hogy még korainak gondolja?
2012. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt a kor se mind1! Hány évesek vagytok?
2012. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk. Nem a lány nem szűz már elmondása szerint lefeküdt 3 volt barátjával elöttem
2012. okt. 21. 20:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy mi lehet a gond, mert a többi barátjával lefeküdtek már néhány hét után. Nem tudom mit csináljak
2012. okt. 21. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltál arra, h esetleg komolyan gondolja a kapcsolatotokat és nem akar azonnal ágynak esni? :) Ezt vedd bóknak! :)
2012. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam erre is, de miért ne lehetne egy kapcsolat komoly azért mert 3 hónap után lefeküdnénk?

Én is azt szeretném

2012. okt. 21. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h írjam le úgy , h ne értsd félre... :) Nem akar ilyen korán "túlesni" az 1.ágyjeleneten :) De ha ezt kétled, akkor ülj le vele, és beszélgessetek erről, elvégre az egészséges kapcsolat alapja az őszinteség! :)
2012. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tőle kellene megkérdezni, és nem felesleges elméleteket gyártani félinformációkból.
2012. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem értem, hogy az ilyesmit miért nem vele próbálod megbeszélni? Mi itt találgathatunk, de semmi értelme. A választ csak ő tudja, beszéljetek róla. Ez az alapja a kapcsolatoknak, nem a szex.
2012. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!